Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok már olyant hogy...

Álmodtatok már olyant hogy kicsi volt a gravitáció es nagyokat tudtatok ugrani és ti irányithattátok? Mert ma épp olyant álmodtam :D

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, ha akartam, repülhettem is.

:D

2010. aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ilyet én is szoktam álmodni.
2010. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen,én is tudok repülni álmomban,meg egyszer azt álmodtam,hogy súlytalanság nap van,és mindenki tud lebegni azon a napon.
2010. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogyan repultel?:D
2010. aug. 6. 09:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugrani gazellamódra én is szoktam.Pontosabban volt egy időszakom,mikor folyamatosan úgy közlekedtem álmomban,felébredve pedig furcsa volt,hogy nem megy.
2010. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ez érdekes,én is álmodtam ezt néhányszor:)
2010. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én nekifutásból ugrok fel a levegőbe és kb.egy méterrel a talaj felett siklok.:-)
2010. aug. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem olyan volt , hogy üldözött valaki, és hatalmasakat tudtam ugrani, és így a kerteken áttudtam menni és nem értek utol :D
2010. aug. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!