Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ajánlana nekem valaki álomfejt...

Ajánlana nekem valaki álomfejtéssel foglalkozó embereket?

Figyelt kérdés
Volt egy fura álmom a minap és szeretnék pontos álomfejtést találni rá.

2020. szept. 6. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hallgatlak
2020. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az álmom az annyi volt hogy a régi szobámban voltunk a barátommal ahol eléggé nyomasztó hangulat volt, 3 macska volt bent a szobában egyik se az enyém. A barátom az asztalnál ült. Valaki elvitte a macskákat és hozott valamit egy műanyag palackban amit nem lehetett meginni hanem be kellett kenni vele a kezet.. Na azt véletlen megittam és a következő jelenetben már a tesi teremben futottam mindenki előtt egyedül. Valami fura jel volt a lábamon ami meggátolt abban hogy megálljak, mivel ha megálltam az izzani kezdett és fájt mindenem.. A tesis tanár csak állt keresztbe tett kézzel a többiek nevettek. Utána egy rövid képkockáig közelről láttam a tanárt akinek eltorzult az arca és elsötétült a háttér, majd ő is eltünt.. Aztán megjelent előttem megint a fura palack, megittam mindet és egy temetőben találtam magam... Nem volt ismerős. Olyan volt mintha 1600as évek beli hangulata lett volna ahogy sétáltam bent... Nem tudom hogyan de a kövi képkockában már egy virágokkal teli sír mellett álltam, a sírra Rosabell J. Sharlotte volt írva. Beszédet hallottam és visszamentem a sírtól a távolban lévő útra, majd ahogy mentem az úton egy lány megfogta a kezemet... Tőlem kicsit magasabb volt, barna haja volt és az arca enyhén hasonlított az enyémhez.. Vaj színű hosszú, egybe ruhája volt, és fehér kis szandálja. Ahogy rámnézett mosolygott majd magával húzott. A kövi jelenetben valami réten ültünk egy tó mellett amikor azt mondta hogy "az idő elveszik, de a múlt megmarad, s halál után újraszületve egy újabb de bölcsebb elmúlás marad." ezután megfogta a kezem és besétáltunk a tó közepébe. Ott megfogta a vállam és azt mondta hogy "ha már megadatott a lehetőség hogy a múlt szelén találkozzunk, légy bölcsebb mint ciklonokkal ezelőtt". Ezután láttam egy képet ahol a lányt épp kinevették és megalázták, majd ismét azt láttam ahogy a vízben állunk. Rámmosolygott és belefeküdt a vízbe, de nem bírtam kihúzni. Mikor feladtam felnéztem és minden sötétebb volt és kihaltabb. A tó szélén állt pár fiatal gyerek akik virágot dobtak a vízbe. Szaladtam a vízben, majd megint a temetőben voltam ugyan annál a sírkőnél. A hátuljára néztem ahova az volt írva hogy "nyugodjon örök békében kinek lelke tisztább kristálynál, s mégis oly sokat szenvedett, s tűrt. Isten nyugosztalja" ez után a kezemre néztem és volt benne két szál fehér, liliomhoz hasonlító virág amit a sírra tettem majd visszakerültem a tesi terembe ahol sötét volt és nem volt ott senki... Az ajtók és ablakok helyén rács volt, nem tudtam kimenni. Sírtam. Kövi képkockánál a terem falain gúnyos szövegek voltak... Háttal álltam a rácsnak és úgy néztem a falakat. Egy világosságban izzó kéz megfogta a kezem és elkezdett húzni... Aztán minden világos lett. Csak egy sikolyt hallottam.


Aztán arra keltem fel hogy olyan volt mintha zuhannék...az a fura érzés... Megnéztem a telefont és 3:57 volt. Le voltam izzadva, a takaróm a földön és a karomon karmolásmintás csíkok voltak..

2020. szept. 6. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ha kapcsolatot akartam teremteni egy másik világgal akkor azt mindig lefekvés elött kértem és álmomban tenyleg sikerült kapcsolatot teremtenem. Vannak lények amik nem jöhetnek át a mi világunkba. De az álom az az álapot ahol megtörténhet a kapcsolat. Persze van hogy az agyad talál ki hülyeségeket és azoknak tényleg semmi jelentőssége nincs. Mondjuk, hogy kétféle álom van. Amit te álmodtál azt jelenti, hogy hibázni fogsz és mi vár rád majd. Az a lány egy lélek volt aki megmutatta neked az életének egy fontos részét és azt akarja tudatni veled, hogy ha te is így végzed majd a hibád miatt, hogy kiközösitenek, bántanak stb. akkor erősnek kell lenned, mert sokkan szeretnek és egy jobb helyre fogsz kerülni ahol már boldog lehetsz. Ezután visszakerültél a tornaterembe mintha az egy kezdőpont lenne. Az a valóság, egy valóság amiből nem törhetsz ki. Ez a sorsod hogy átéld majd azt amit az a lány. Kérdés kifogod e bírni. Majd a lelked visszazuhant beléd.



Bocsi ha nem írtam le részletesen mindent vagy sok a helyesirási hiba de buszon voltam és rezgett mint a hátonfekvő légy. Amúgy a tesi tanár is egy másik lény hogy ne vallásozzunk itt. Egy olyan valaki aki látni akarja, mit kezdesz abban a teremben. Elbuksz vagy sem?

2020. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a részletes választ. A tesi tanárom miatt voltam pszichiáternél mert pánikrohamaim voltak, utál és már én is utálom őt. Rettegek tőle. Gondoltam arra hogy az a lány az álomban a múltbeli énem de amit te írtál az sokkal valósághűbb. Nagyon köszönöm hogy rámszántad az idődet.
2020. szept. 6. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy segíthettem :3

Amúgy érdekes, hogy ennyire részletesen emlékszel a dolgokra és nem is tűnik rövidnek.

Mondtad, hogy takaró a földön és karmolások voltak rajtad és az időt is említed. Gondolom olvasgattál már démonokrol meg a hajnali órákrol stb. :D

Ugye a démonok 0-3 óra között jelentősek elvileg. De én akármikor álmodtam felük mindig 4 óra előtt voltak mint nállad. És a legérdekesebb, hogy egyik álmomban felébredtem és tudtam, hogyha nem kelltem fel magam meghalok a valóságban. Éreztem ahogy zsugorodik össze mindenem belül és akkor ott 100% - ig biztos voltam benne, hogy vagy felkelek vagy meg fogok halni. És sikerült felkelnem ténylegesen is. Ezután egy mosolygós maszkos lény volt a fejemben vagy 5 percig és a legfontosabb ami számomra nagyon érdekes volt, hogy mikor lefeküdtem megnéztem az időt és mikor felkeltem is és 1 perc volt az egész. Leraktam a fejem elaludtam, majdnem meghaltam, felkeltem, és ez mind 1 mocskos perc volt. Imádom az ilyeneket :D

2020. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen olvasgattam ilyeneket és őszintén hiszek az ilyen dolgokban. Démonok, szellemek, paralízis stb... Érdejes dolgok nagyon. Mihest felkeltem megnéztem az időt és leírtam mit álmodtam hogy ne felejtsem el. Egyébként tényleg borzasztóan "imádni" lehet hogy kb 1 perc az egész, de örökkévalóságik tartónak hat.
2020. szept. 6. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:
17%
Az àlmod leginkabb kezdődő végbél( ha jobban tetszik bélvèg) problémára utal.
2020. szept. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!