Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek az álomnak van valami...

Ennek az álomnak van valami jelentódége? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mielőtt leírnám az álmom egy fontos dolgot kell elmondjak. Egyéb gondok miatt a középsuli utolsó évet magántanulóként fejeztem be, mert dolgoznom kellett. Volt olyan is, hogy úgy éreztem nem sikerül befejenem mert nagyon sokat dolgoztam és alig akadt időm tanulni. Viszont szerencsére sikerült. És azóta olyan álmaim vannak, hogy pl eszembe jut, hogy ma be kell menjek a suliba felelni és egyáltalán nem tanultam mert elfelejtettem, vagy nem sikerült befejeznem a sulit és ilyenkor akkora pánik tör rám, felriadok, leizzadok és egy 10 perc kell mire magamhoz térek. Ennek van valami jelentősége és el fog valaha múlni?

Kicsit hosszúra sikeredett, köszönöm mindenkinek aki elolvassa.



2020. szept. 9. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak stressz álom, valami határidő nyomaszthat...
2020. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy önértékelési problémáid vannak, vagy valamilyen nagy esemény (pl. házasság, gyerek, egyetem) előtt állsz.
2020. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még nem dolgoztad fel, nem heverted ki a suli miatti stresszt, most jön rajtad ki.

Ha ilyet álmodsz, gondolj arra, hogy vége, túl vagy rajta, soha többet nem lesz már ezzel baj.

2020. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!