Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől lehet az, hogy egy...

Mitől lehet az, hogy egy olyan személlyel álmodtam, akit 5 éve láttam utoljára?

Figyelt kérdés

Ma éjszaka volt ez az álom, és ilyen jóleső érzés már nagyon régen kapott el. A legjobb része az volt, amikor megöleltem, és egyszerűen csak a szemeibe néztem, meg úgy a jelenléte egyszerűen jó hatással volt rám.

Amúgy egy volt osztálytársamról van szó, aki padtársam is volt egy évig, és valahogy eléggé kötődtem hozzá, és úgy vettem észre, hogy ő is kedvelt engem. Abban az időszakban szerintem szerelmes is lehettem belé, csak neki mindig volt barátja, szóval ezért nem akartam volna bepróbálkozni nála, de most így utólag már bánom egy kicsit, hogy nem beszéltem neki arról, hogy mit éreztem iránta.

Időszakonként előfordult többször is, hogy álmodtam vele kapcsolatban, szóval nem ez volt az első eset. Ezek alapján arra tudok gondolni, hogy talán még mindig kedvelhetem legbelül?



2020. szept. 12. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez azt jelenti hogy még szereted őt és hiányzik neked.
2020. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En is ezt almodtam valamelyik nap, vagyis en az egyik volt legjobb fiubaratommal almodtam, es annyira jo volt beszelgetni meg csak egyutt lenni es tenyleg az az alom volt, ami barcsak meg is tortenne:(


Nagyon hianyzik nekem is

2020. szept. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!