Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom, már ha...

Mit jelent az álmom, már ha egyáltalán jelent valamit?

Figyelt kérdés

Figyelem! Elég undorító lesz az alábbi történet, úgyhogy nem ajánlom olyannak elolvasni, aki túlzottan vizuális típus, és/vagy könnyen rosszul lesz felkavaró történetektől!


Szóval tegnap éjjel azt álmodtam, hogy egy légy szállt a bal lábam hüvelykujjára, és belerakta a petéit. Én nem tétováztam, és egy hegyes késsel igyekeztem kipiszkálni őket, de megállíthatatlanul sokasodtak, így nem tudtam eltávolítani őket. Egyszer csak elkezdtek a bőröm alatt felmászni a lábamon. Amíg csak a lábfejemben voltak, a felső bőrréteg alatt mozogtak, így még néhányat el tudtam távolítani, de ahogy a lábszáramba értek, mélyen, a húsomban folytatták az útjukat. Ettől kezdve nem tudtam hogy mit csináljak velük. Emlékszem egy ilyen részletre, hogy egy- egy szőrszálam görcsösen megrándult néha, ami az álmomban azzal volt magyarázva, hogy ahogy hozzáérnek a kis kukacok az idegekhez, attól van. Nagyon meg voltam rémülve. Aztán végső elkeseredésemben fogtam egy pólót, ami a kezembe akadt, és azzal elszorítottam a lábam a térdemnél, mielőtt még odaértek volna. És nem csak hogy így annál tovább nem másztak már, de abban a pillanatban, ahogy elszorítottam a lábam, teljesen abbahagyták a bárminemű mozgást. Ekkor megelégedettséget éreztem, és a kétségbeesés teljesen elszállt. Ettől a ponttól semmire sem emlékszem.



2020. szept. 13. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Uh ez nagyon rossz lehetett🥺

Nem lehet hogy elzsibbadt a labad es azert erezted ugy mintha legy kulacokat lennenek?


Mint pl mikor szol az ebresztod es az almodban meg olyan mintha valami benyomott volna magnorol egy zenet

Es igy a kulso hatas miatt


Btw nem tudom jelent e valamit, de ahh belegondolni is rossz:(

2020. szept. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kukacok betegséget vagy ellenséget jeleznek. A testben vagy húsban lévő kukacok félelmet mutatnak egy csúf betegségtől. A légy gyulladásos betegséget mutat. Talán félsz a koronavírustól.
2020. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Paraziták jelenthetik azt is hogy úgy érzed valaki vagy valami élősködik rajtad; leszívka az energiádat. Esetleg olyan ismerős, családtag, munkatárs aki rádtelepszik, és "elülteti a füledbe a bogarat".
2020. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!