Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Inverz ház, Edward Norton, autó, pakolás, eső, idegesség, ölelés. Lent több.

Figyelt kérdés

Álom.

Gyerekkorom egy időszakában egy emeletes házban laktam.

Álmomban nem abban a házban laktam, hanem egy háztömbbel arrébb.

Az pont fordítva néz ki, legalábbis a lépcsője éppen ellenkező irányban állt, mint annak a háznak, ahol valójában laktam.

Ott mentem le a lépcsőn, az "inverz" ház lépcsőjén.

Kicsit szokatlan volt, hogy abból a nézőpontból láttam a terepet, de azért minden ismerős volt és álmomban nem gondolkoztam azon, hogy miért abból a házból jövök ki.

A parkolóban egy fiú pakolt egy autóba.

A fiút láttam hátulról. A háta jobb felső részén volt egy kis púp.

Az autója mellett mindkét oldalról elég közel parkoltak más járművek.

Túl közel álltak az autók, főleg a fiú autójának a bal oldalán.

A fiú ideges volt, de nagyon. A fiú úgy nézett ki, mint Edward Norton, csak fiatalabb korában.

Számomra olyan szerencsétlen kisugárzású.

Elkezdett esni az eső.

A fiú észrevette, hogy a járdán lévő cuccai áznak és amiatt még idegesebb lett. Gyorsan be akarta pakolni a cuccait az autóba.

Néztem őt.

Szerettem volna, ha befejezi az idegeskedést.

Odamentem hozzá egy idő után és megöleltem, azért, hogy megnyugodjon.

Akkor megnyugodott.

Úgy éreztem, hogy legközelebb ezt már önmagának kell megoldania. Nem kívülről kell a nyugtatást kapnia, hanem neki magának kell megnyugodnia önmagából eredően.



2020. szept. 15. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Az általad lefestett szituációról nekem egyből a "Hulk" c. film ugrott be. Abban volt egy ugyanilyen jelenet, melyben Edward Norton a szakadó esőben megölelte Liv tylert. Ezek szerint álmodban te voltál a főhősnő! :)
2020. szept. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!