Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen gyakran vannak rémálmaid?

Milyen gyakran vannak rémálmaid?

Figyelt kérdés

2020. szept. 26. 15:34
A kérdező szavazást indított:
Hetente többször
Havonta többször
Elvétve, nem rendszeresen
Szinte soha
Nem tudom, nem emlékszem az álmaimra
Gyermekkoromban volt, most már nincs
55 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos ritkán.

Lehet én vagyok az egyetlen olyan ember aki szereti ha rémálma van.

Olyankor sokkal mélyebben alszom és kipihentebben ébredek, mivel nem igazán félek, csak úgymond izgalmas a számomra a dolog. Kíváncsi vagyok hogy mikor mi fog történni. Elég horrorisztikus álmaim szoktak lenni, van amit egyből el is felejtek teljesen, van amiből maradnak meg foszlányok, mikor egyszer egyszer meséltem haveroknak ők mondták, hogy ezt megnéznék filmem is 😅

Egy hátránya van annak ha rémálmom van, hajlamosabb vagyok elaludni olyankor, mert egyszerűen nem akarok felkelni, mert mindíg várom a "végét", hogy most mi lesz.

2020. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zol56 ***** válasza:
80%
Pont ma volt. Amúgy sok szokott lenni. Van hogy emlékszem rá, van hogy nem.
2020. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%
Szinte soha. Képes vagyok elkerülni őket.
2020. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos olyan ritkán, hogy nem is emlékszem.
2020. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hogy érted a rémálmot.


Mert én már gyerekként se féltem az olyan álomtól, amiben pl egy denevér rágja a térdem, vagy kerget egy t-rex.


Meg van egy olyan típusú "rémálom", amit kifejezetten szeretek. Pl van valamiféle apokalipszis (mutáns vírus, alienek, stb), én meg valamilyen módon próbálom felvenni velük a harcot. Van mikor egész jól megy, meg van mikor nem, de attól még élvezem. :D

2020. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát leginkább úgy értettem, hogy az az álom, amiben főként erős félelmet és esetleg más negatív érzelmet érzel. Például, ha egy ilyen horror filmszerű valamit álmodsz, de nem félsz benne, az annyira nem rémálom szerintem. Ha meg egy virágos réten vagy és mégis érzel erős félelmet, akkor az meg az. Inkább úgy értettem, hogy érzelmi szempontból, és nem téma alapján. Illetve még ha érzel félelmet az álomban, de utána ébredés után úgy érzed, hogy tetszett, az még annak számít.
2020. szept. 27. 15:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon dolgos, nehéz sorsom volt, így kb 21 éves koromban is volt még, de addigra sikerült kitisztítanom a nagy negatívokat magamból, azóta nincs.
2020. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mostanában, bár van megoldás rá.

[link]

2020. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromtól mai napig van, csak kb huszonéves koromtol napi szinten becsúszik egy-egy rémálom is. A legváltozatosabb rémségesebb, témákkal.
2020. okt. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!