Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet hogy lefeküdtem...

Mit jelenthet hogy lefeküdtem Voldemortal almomban? Es nem esett jol es tudtam hogy almodok csak... Es hogy almomban megcsaltam Voldemortal. Elmondtam neki es kinevetett.

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 04:52
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Azt jelenti hogy 12 éves frusztrált kisgyerek vagy aki abban leli örömét hogy ilyen ostoba kamu kérdéseket írogat ide ki.
2020. szept. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg Imperius-átokkal sújtották rád, nem figyeltél eléggé a a sötétvarázslatok kivédése órán. Nézd meg hogy a balkarodon ott van-e a jel. Ha igen, én a helyedben félnék mert már biztos nyomoz utánad a Mágiaügyi Minisztérium. Aki pedig a halálfalók közé keveredik meg is érdemli a büntetését.
2020. szept. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D

Szerintem nem jelent semmit, de miért csodálkozol hogy más ezen nevet? Te nem találod viccesnek? Az álmok furcsán működnek, néha ilyen eszement dolgok történnek bennük, ne vedd túl komolyan.

2020. szept. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben van köszönöm! 😁

Egyszeruen annyira meghokkentett. Nem szoktam ilyesmit almodni. De koszonom a valaszokat. 😁

2020. szept. 28. 07:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért valljuk be, Hermione jobb ízlésre vall.
2020. szept. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még Mcgalagonyt is ágyba vinném.
2020. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tom Denem még mindig nem tűnt el teljesen, szerintem horcruxot csinált belőled is oo
2020. szept. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!