Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit takarhat ez az álom?

Mit takarhat ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a szomszéd lánnyal és egy barátnőjével utaztunk a buszon. Ők menet közben valami úton módon kinyitották az ajtót, ezt megegyeztem nekik viccesen. A megállóban leszálltunk, egy fasoron sétáltunk, én egyszer csak csak úgy átöleltem a lányt és viccesen letoltam, hogy nagyon ügyesek. Ő szó nélkül visszaölelt és azt mondta, örül hogy most így együtt vagyunk. Erre én elpirultam és majd kiugrott a szívem a helyéről. Ezt ő jegyezte meg viccesen és nagyon tetszett neki. Aztán sétáltunk tovább és egyszer csak megcsókoltuk egymást először csak finoman, aztán már egy kicsit vadabbul, de itt ezen a ponton már sajnos felébredtem 😔

2020. okt. 1. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az álmoknak nincs külön jelentésük. Viszont bejön neked a szomszéd lány, ez elég valószínű. Az agyunk ugyanúgy működik álmunkban is, eszünkbe jutnak dolgok, csak mivel alszol, nem nyomod el, nem vonja el más inger a figyelmedet. Az is lehet, hogy nem is az a konkrét lány tetszik neked, csak vágysz erre az érzésre, ami álmodban megjelent.
2020. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy bejön, de esélyem biztos hogy nincs nála, van köztünk körülbelül 28-30 év.
2020. okt. 1. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Hajjaj...
2020. okt. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha jajj, ha nem, ez van. Rányomulni nem fogok az biztos.
2020. okt. 1. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:
De ha ő kikezdene veled, akkor engednél neki, ugye? Jó ilyeneken fantáziálni, abban egyetértünk. Adott valami jelet egyébként bármikor?
2020. okt. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa hogy kajánul mosolygott, de nem hiszem hogy összejönne. De simán engednék a csábításnak 😊
2020. okt. 2. 09:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!