Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent nyomortelepekről...

Mit jelent nyomortelepekről és tolószékről álmodni?

Figyelt kérdés

Az álmom első részében a nyomortelepek kaptak főszerepet. Először egy iskola tetején voltam, ahol kenyai jellegű nyomornegyed volt, emberek nélkül. Aztán pedig villamosról szálltam le, és egy gettóba kerültem, ahol cigányok mutatták meg, hogy merre van a kiút. Miközben elindultam, két agresszív férfi rám támadt az utcán.

Az álmom második részében tolószékkel közlekedtem, de csak élvezetből; nem voltam sérült. Bementünk egy sörözőbe, ahol nagynehezen tudtam csak kifizetni a dolgokat, és kaptam egy tányér kolbászt is. Aztán elmentem vécére, és mire visszajöttem, ellopták a tolószéket és bevitték egy áruházba. Ott lifttel közlekedtem az emeletek közt, és a liftben lévő emberek, akik munkatársak voltak, bunkón mondták, hogy nem illik mások közé liftbe szállni. Végül a tolószék a keresés után sem lett meg.

Mit jelent ez az álom?



2020. okt. 30. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A gyűlölet és a vakság(nyomortelepek) a fő téma(főszerep). Az a bölcs meglátásod(iskola tetején voltam), hogy háborús helyzet uralkodik(kenyai jellegű nyomornegyed) és magány(emberek nélkül). Aztán nézed mit hoz a sors(villamosról szálltam le) kényszer intézkedések(gettó), amit csalók hazugok(cigányok) hoztak veszélyre hivatkozva(mutatták meg, hogy merre van a kiút). Próbálod azt megérteni(elindultam.utcán), miért durvák(agresszív) indulatosak(rám támadt) az emberek.

Hordod a maszkot(tolószékkel közlekedtem), de csak úgy(élvezetből) pedig nem vagy beteg(nem voltam sérült). A barátaiddal együtt(bementünk egy sörözőbe) úgy gondoljátok, nehezebb a bevásárlás(nagynehezen tudtam kifizetni a dolgokat), de adódnak(kaptam egy tányér) jó dolgok is(kolbász). Hogy önállóan dolgozhatsz(elmentem vécére), így nincs szükséged a maszkra(ellopták a tolószéket) csak a bevásárlásnál(bevitték egy áruházba). Ott is változó mértékben üzlettől függően(lifttel közlekedtem az emeletek közt) és távolságot kell tartani(liftben lévő emberek..közé liftbe szállni).

2020. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon jó fejtés!
2020. nov. 11. 20:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!