Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelenthet ezaz álom?

Vajon mit jelenthet ezaz álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam már többször is,hogy fürdés után bementem a szobámba és leültem az ágyra majd hát ugye ott ültem egy kicsit még (mivel nyilvan meleg volt a fürdőb)és elkezdett mászni rajtam egy kéz fej.

Mintha egy pók mászott volna és aztán leütöttem,de megjelent egy másik testrészemen és összevissza kezdett mászni rajtam meg húzni,tépni a ruhámmal együtt



2020. nov. 7. 19:48
A kérdező szavazást indított:
Álom
Kezek
Rémálom
Álomfejtés
16 szavazat
 1/2 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


Amikor leírtad ezt az álmod, nem jutott eszedbe egy emlék egy kézzel kapcsolatban?


Legyen szép a napod!

2020. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tisztáznod kell önmagadban(fürdés után), hogy mit kezdj az életeddel(bementem a szobámba). Maradjon(leültem) az unalom, magány(ágyra), várakozás(ültem egy kicsit), vagy ami körülményes(elkezdett mászni) te is meg tudod oldani(kézfej), hogy gondoskodsz magadról(rajtam..pók). Elsőre ez őrültség(leütöttem), de csak piszkálja a fantáziádat(megjelent egy másik testrészemen). Hogy minden megoldható(össze vissza kezdett mászni rajtam), csak fel a fejjel hajrá, biztatod magad(meg húzni, tépni a ruhámmal együtt).
2020. nov. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!