Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? Nő,...

Mit jelenthet ez az álom? Nő, akiről nem tudom eldönteni, hogy nőnek néz-e ki, ondó, tuja, rovar arccal, pókháló.

Figyelt kérdés

Judit volt ott, az arcát nézegettem. Néztem, hogy inkább férfinak vagy inkább nőnek néz-e ki?!

Nem tudtam eldönteni.

Ő azt mondta, hogy én biztos lehetek abban, hogy ő nem homoszexuális és sose akart férfi lenni, ő nő akar lenni, erre célzott azzal, hogy imitálta az altestével a nemi aktust (hogy ő a f***t szereti).

Volt ott egy tuja vagy tűlevelű fenyő, de inkább tuja.

Egy kisebb betonozott terület is volt ott, volt egy pókháló, a pókháló alatt feküdt egy rovar. Valószínűleg már halott volt.

Azt a rovart próbáltam kinézni, hogy tényleg rovar-e, mert mintha arca lett volna, emberi, de nem nézegettem tovább, mert a barátnőm (Judit) szólt és odafigyeltem rá.

Volt ott valami ondó, de nem tudom, hogy rajtam volt vagy csak ott volt valahol, erre már nem emlékszem, de volt ott ondó. Judit ondója?


(Egyébként az illető a lánnyal már évek óta nem találkoztam és nem tudom, hogy mi van vele mostanában.)



2020. nov. 30. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Egy vízfejű unikornis nem nyalogatta a gesztenyefáról csüngő barackokat?
2020. nov. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

#2


Gesztenyefán barack? O.o

Mondd, te normális vagy?


Mindenki tudja, hogy gesztenyefán csak körte terem, ilyen hülyeséget...

2020. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1. Nincs. Nem kapsz.


#2, #3. Legalább vicces lenne, amiket írtok... de nem az.

2020. nov. 30. 12:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor légyszíves ne írogass ki ilyen fasságokat, inkább töröld le magadról Juditka ondóját!
2020. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez egy álom.
2020. nov. 30. 13:26
 6/9 anonim ***** válasza:

A kérdés végén az a felsorolás az mi a bánatom?

"Nő, akiről nem tudom eldönteni, hogy nőnek néz-e ki, ondó, tuja, rovar arccal, pókháló."

Mi a rossebb??? 😅😅😅

2020. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Részletek az álomból.
2020. nov. 30. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, ezért nem jó parlamenti közvetitést nézni elalvás előtt.
2020. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az már biztos, csakhogy erre régen rájöttem és kidobtam a tévét úgy 13 éve. Szóval nincs tévém egyáltalán.
2020. dec. 2. 08:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!