Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez alapján lehetséges, hogy...

Ez alapján lehetséges, hogy előző életemben is volt vele valami dolgom? Mennyire állhattam vele közeli kapcsolatban? Vajon azért sikerült ide is bekerülni máshova meg nem,mert újra az utamba kellett kerülnie?

Figyelt kérdés

3 hete van új munkahelyem,két hónapig nem sikerült bekerülni sehová sem. Megismertem egy férfit akivel egy korosztàlyba tartozunk. Ott szeretném kezdeni,hogy azt gondoltam azért ismerős nekem, mert hasonlít egy ismerősömre,de lehetséges, hogy csak bemeséltem. Eleinte úgy tűnt nem foglalkozik velem, aztán mikor elkezdett velem bunkózni egy kolléganő, akkor kezdett el velem összenézni úgymond mikor ilyesmi történt. Azután elkezdett pártfogolni, mondta bármiben segít, számíthatok rá, más kolléga mellé kerültem mindig odajön mikor nincs ott senki és megkérdezi mi van velem a tekintete pedig olyan érzés, mintha mélyre belém hasítana. A lényeg, azt álmodtam vele tegnap este, hogy megfogta a kezem és azt kérdezte nem jövünk-e össze újra én pedig nem értettem, hiszem sosem voltunk együtt.

Ma melóban pedig volt egy olyan vicce, hogy de elmenne most borozni innen kb. 250km-re, mire mondtam én odavalósi vagyok,erre ő: tudja épp ezért oda akar menni (mondhattam neki), kis csaláslátogatás.

Csak bemesélem magamnak a dolgokat,mert vonzónak találom őt, vagy lehet valamilyen kötelék köztünk?

Köszönöm a válaszokat.



2020. dec. 4. 23:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen nagy esély van rá.

Biztos nem véletlen, hogy találkoztak.

2020. dec. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt érzem, mintha lenne egy mágnes köztünk és azt is érzem, hogy amellett, hogy én próbálok kütdeni ellene,ő is így van ezzel. :/ Pedig mindezek mellett nem gondolom azt, hogy egyáltalán összeillenénk.
2020. dec. 5. 10:28
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van valami közös dolgotok.Lehet csak addig tart

a kapcsolat amíg ezt nem oldjátok meg.Adtok valami pluszt a másiknak ami segít a fejlődésben.Ha már nem lesz dolgotok egymással tovább léptek.Ha most direkt elkerülilitek egymást, szerintem akkor is felbukkanik majd az életedben.Miért érzed, hogy küzdeni kell ellene?

2020. dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mert mindketten párkapcsolatban élünk és mellékesen munkahelyen nagyon kellemetlen egy ilyen helyzet, kissé izzik néha a levegő, úgy érzem lassan mások is észreveszik.
2020. dec. 5. 11:35
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Így érthető.

Csak találgatni tudok.

Ez a találkozás vagy ráerősit a jelenlegi kapcsolatodra,vagy ideje elgondolkodni.

2020. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A kapcsolatom nagyon jó egyébként, úgy érzem lesz itt mit tanulni ebből a helyzetből.
2020. dec. 5. 11:54
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak okosan.
2020. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon igyekszem nem elveszteni a fejem. Nem áll szándékomban beleállni a helyzetbe, de nem olyan biztos, hogy ezt én tudom irányítani. Semmiképp sem akarom megcsalni, de ha véletlenül pont ezt kell tanulnom tőle/ vele, akkor ezt úgyis bebukom. Mindenesetre remélhetőleg nem így van.
2020. dec. 5. 14:59
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha jó a kapcsolatod,ne csald meg.A párodra építhetsz.
2020. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ő is így van, nemérti teljesen. Az biztos, hogy vonzódik is, azért vethette fel a borozgatást.

De az előzőéletes témában nem feltétlenül párkapcsolatról van szó, lehetett még egy jó/igaz barát, testvér/szülő sőt vetélytárs is.

az érzéstől függ, hogy milyen. Az eddigi infó alapján inkább tesó mintsem pár. csak ez egy másik felvonás és mások a szerepek emiatt lehet fura az érzés.

(de lehet még bölcsi, ovi vagy valami tábor, régről ismerős csak a rengeteg arc és esemény miatt a feledés homályába veszett)

2020. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!