Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha az ördög megjele...

Mit jelent ha az ördög megjelenik az álmomban?

Figyelt kérdés

Mostanában gyakran álmodok érdekes dolgokat egy bizonyos témában. Van valaki akit szeretek, de nem tudom 100%-ra,hogy ő is szeret-e. Ebbrn az 'ördögös' álmomban egy asztalnál játszottam az ördöggel, aki kicsit hasonlított az egyik barátnőmre.(Éreztem, hogy ő sz ördög, talán mondta is)A játékban ha valaki elveszít egy kört, akkor a nyertes által kérdezett kérdésre őszintén kellett válaszolnia. Nem emlékszem miket kérdezett már tőlem, amikor én nyertem azt kérdeztem tőle, hogy szeret-e az a bizonyos személy. Picit gondolkozott majd azt mondta igen.

Ezután más álmom lett, nem emlékszem már mi.

Mi lehet ennek az álomnak a jelentése(ha van).



2020. dec. 13. 20:20
 1/5 Grimfox ***** válasza:
61%
Az ördög általában az ember ösztönös szféráját, annak is a vágyait kiélő részét szimbolizálja. Ha ez az ördög az egyik barátnődre hasonlít, akkor az ő személyiségét tudat alatt ilyen jellegűnek ítéled meg. Ez okozza a kép-fogalom összekapcsolódást. A játék, ahol a tét a válaszadás olyan, mint az önreflexió. Önmagadon belül, két nézőpontot(látszólag) képviselve teszel fel önmagadnak kérdéseket. Ha a tudatod, azaz "te" teszi fel a kérdést, az ösztönös részed válaszol, ha az "ördög" éned teszi fel, az amolyan kihívás, az állóvíz felkavarása, vagy annak vágya, hogy az ösztöneid a felszínre, a tudatodba is feljussanak. Hogy a kérdésedre igennel válaszolt, az az ő vágya is, és a tiéd is. Ezt érzed tudat alatt, úgy ítéled meg ösztönösen, hogy szeret téged, de ez a saját megítélésed, nem feltétlen igazság. Akármilyen alakot is öltsön az álmodban bármely szereplő, minden, és mindenki, aki aki az álmodban szerepel valójában te vagy. Amilyen alakot öltenek, azt szimbolizálják.
2020. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy sok gonoszságot követsz el mostanság és az Ördög lát benned fantáziát.
2020. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Imádkozz, hallgass a jóra, lelkiismeretedre és kerüld a bűnős, ártó dolgokat..

itt egy cikk az őrangyalokról, ez pl. biztos segíthet, főleg ha valami baj van:

[link]

2020. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azon problémázol(asztalnál), hogy bűnös gondlatok(ördög) foglalkoztatnak, filózol azon hogyan lehet ezt ráerőltetni(játszottam) arra akit szeretsz(ördögre..hasonlított..barátnőmre). Érezted, hogy kihozza belőled az állatot(ő az ördög). Kitaláltad(játékban), hogy okot keresel a büntetésére(elveszít egy kört). Hogy kiélhesd a vágyaidat, megvalósíthassad önmagad(akkor..válaszolnia). Cserébe neki is lehetnek kívánságai(kérdezett..tőlem). Amikor elmondtad a vágyad(nyertem azt kérdeztem), hogy benne van-e a dologban(szeret-e az a bizonyos személy). Picit gondolkozott majd azt mondta igen.
2020. dec. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy nézet ki? Miért nem rajzolod le?
2020. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!