Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtam valamit, ez mit...

Álmodtam valamit, ez mit jelenthet? I had a dream: Akik szerint nem lehet sétálni este az utcán, azok mind koronavírusosak lettek és meghaltak. Miért álmodok ilyeneket? Ez a kialvatlanságtól lehet?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 03:11
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem hanem tul sokat nezel hiradot vagy sokat olvasol a koronarol. Meg amugy is hiszekeny vagy.
2020. dec. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem jelenti azt hogy ez lesz? Többször volt hogy olyat álmodtam ami bekövetkezett. Igaz sokszor csak összefüggéstelen hülyeségeket általában ha sokat alszom. De ez annyira furcsa volt hogy erre ébredtem az éjszaka közepén.
2020. dec. 14. 07:23
 3/9 anonim ***** válasza:

#1el érték eggyet...

A 22 órai váltással sajnos nem lehet mit kezdeni.

Ne aggódni aggódhasz de félni nem kell

2020. dec. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól vagány leszel, hogy indokolatlanul angol szavakat szúrsz be a mondanivalódba?
2020. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, csak eszembejutott a John Lennon. A fidesz elnevezésű szennypártot nem érdeklik a mozogni vágyó emberek, lejáratják, kiröhögik őket. A fidesz leszerepelt.
2020. dec. 14. 14:03
 6/9 anonim ***** válasza:

más országokban is voltak tilalmak, nem védésből. Szr az egész mindenhol.

pl a szomszéd [link]

(és alig egy hónap telt el így, mármint tilalommal...)

A ha sarkalatosak akarunk lenni 20-után alapban se hú de jó kutyát sétáltatni.

futni/kocogni előtte is lehet.

Ha a mozogni vágyás a kocsmákat és egyéb szórakozó helyeket jeleni, valamint összeröffenni a haverokkal kisebb házibuliba, akkor azt teljes mértékben megértem a bajod.

Az a "mozgogni vágyás" megvan. discordon nehéz körbe hívni egymást (bár tényleg mindenki azt iszik amit szeretne...vagy amit tud...). De valahogy nem az igazi.

Amúgy szép lenne ha egy párt dirigálná a világot....


az álmod, a sok hiradó és a szabadságérzeted sértettsége lehet. mindenképp "szorongásos álom", a tudat alattid kitalált vlmit ami ok arra, hogy ne menj ki.

Bár szerintem éjjel kisebb a kockázat (kevesebben vannak az utcán mint nappal). de a szabályszegésért járó bírság elrettentőbb (5 000-500 000ft) főleg ha ismersz olyat akit 50-nel meg is húztak....

2020. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyetlen olyan ország sincsen Európában ahol nem lehet legálisan futni 8-9-ig. Egy sincs. Mindenhol lehet, ahol kijárási van ott beletették kitételnek. Ez az egyetlen ország ahol arra nem képesek hogy ezt beletegyék, vagy legalább 9-kor kezdődjön. Bujkáljunk a renndőrök elöl, vagy jópofizzunk hátha jó napja van. Köszi...

nem akarok kocsmázni, futni szeretnék. Dolgozok hitelünk van törlesztünk kemény munkanapokat nyomunk kell a sport. A fidesz számunkra leszerepelt.

2020. dec. 14. 17:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk megtudom érteni, bár ezt nem tudtam...

Az esti programoknak jelenleg lőttek.

Mikor többet sportoltam akkor én hajnal futottam. 5-6 bár ha 6-ra jársz melózni és 20-40 perc az út akkor az is bukó.

2020. dec. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem jó hajnalban futni, mert elalvás előtt is kell mozogni, és akkor többet. Este több idő van rá, mert reggel 5 és fél 7 között nincsen forgalom (megjegyzem nem is valami barátságos MINDENKIT erre kényszeríteni), este pedig 7 és 10 között 3 bőséges, nyugodt, kellemes, tiszta levegőjű óra áll rendelkezésünkre. Amikor nem kell stresszelni ha bármi családi ok miatt csúszik 1 órát a program. Mert az estébe bőven belefér(ne).
2020. dec. 15. 12:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!