Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy megerőszako...

Azt álmodtam, hogy megerőszakoltak.(?)

Figyelt kérdés

Ma reggel szörnyen rosszul ébredtem, azt álmodtam, hogy egy jóképű, megnyerő férfi elcsalt egy bolt elől és egy lépcső alatt megerőszakolt. Utána nem akart elengedni és mikor sikerült elszöknöm, hiába futottam teljes erőmből, az egész olyan volt, mint amikor lassított felvételben van egy videó. Mikor meg beértem a házba, az ajtó helyén csak egy takaró volt. A férfi viszont már nem is akart betörni hozzám, egy másik lánnyal beszélt.


Ugye ez az álom nem azt jelenti, hogy ez valóban meg is fog történni? Most nagyon félek...


2021. jan. 15. 09:25
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
65%
Szia! Nem jelenti azt, ugyhogy nem kell fèlned! Az ilyen rossz álmokat, bele kell dobni egy nagy tûzel teli kandallóba, hogy elègjenek! Vizualitási formában megjelenited a tûzzel teli kandallót ès „ bele dobod „ a rossz álmokat. Minden jót!
2021. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jelenti azt, nyugi.
2021. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fog :)

Biztonságban vagy! De amúgy miért mentél el vele?

2021. jan. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is szoktam ilyen megerőszakolósat álmodni xd.

Azt jelenti, hogy félsz tőle, de ez szerintem azért jó, mert jobban oda tudunk majd figyelni, hogy milyen emberek vannak körülöttünk.

2021. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!