Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha arról álmodok akibe nagyon...

Ha arról álmodok akibe nagyon szerelmes voltam akkor az azt jelenti, hogy még nem vagyok túl rajta?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam, persze viszonzatlanul, csak vele akartam lenni, hetekig sírtam utána, aztán szépen lassan elmúlt a fájdalom, és utána már nem szomorkodtam, nem sírtam. Úgy éreztem túl vagyok rajta, hisz ha már nem szomorkodom miatta akkor ez azt jelenti. De mostanában egyre többször álmodok róla? Ez bizonyítja, hogy még mindig nem vagyok túl rajta?

2021. jan. 19. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Azt. a fejedben jár. Álmok az emlékek és képzelőerő eggyüttesei. Szóval ja, gondolsz még rá, ha mást nem tudat alatt. Azért remélem nem halsz bele :c xd...
2021. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is van olyan, hogy pl. exekkel álmodok. De nem hiányoznak, évek óta nem beszéltem egyikkel sem. Csak egy álom. De a te esetedben ez egy friss szakítás (ha jól értelmezem), frissek az emlékek, ezért is álmodhatsz róla. De persze az is benne van, hogy nem vagy túl rajta teljesen.
2021. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon hiányzik neked és még ráadásul viszonzatlan szerelem volt a részedrõl.Most jártál vele vagy csak valakibe szerelmes lettél?
2021. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem jártunk, viszonzatlan szerelem volt a részemről. És azt se lehetne mondani, hogy annyira friss, augusztus óta nem láttam, mert messzebb költözött, megmaradtunk haveroknak, de alig beszélünk már, elhidegültünk, mivel ő új suliba ment egy másik városba, így más ingerek érik, és más életet él már. Szóval augusztusban elment, szeptemberre úgy éreztem már kihevertem, és hónapokig eszembe se jutott, nem is szomorkodtam miatta. Most jött elő az emléke bennem megint.
2021. jan. 19. 18:14
 5/6 anonim válasza:
Az agy egy nagyon érdekes dolog. Van tudatos és tudattalan része (értsd álmok). Ezeket vezérli a központ. Tudatosan lehet már túl tetted magadra, de tudatalattid máshogyan vélekedik. Ez teljesen normális reakció. Szóval ne ijedj meg. Sajnos itt türelmesnek kellened. Azt szabad tudni, h miket álmodsz róla?
2021. jan. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak jelentheti.
2021. jan. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!