Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álmodás probléma....

Tudatos álmodás probléma. Hogyan küszöböljem ki?

Figyelt kérdés
Már már majdnem minden nap tudatosan álmodom egy rövid időre, viszont mikor ez megtörténik, lassacskán eltűnik az álom, néha fel is ébredek, mert annyira felizgulok, hogy sikerült. Emiatt hogy folytassam az álmot, gyakorlatilag megint ki kell kapcsolnom az agyamat. Hogy érjem el, hogy ha észre veszem az álmot, akkor ne ébredjek fel egyből?

2021. jan. 21. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyan ebben a cipőben járok.
2021. jan. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem sikerült még. Pedig jó lenne.
2021. jan. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
A kérdésre nem tudom a választ, de az érdekelne hogy milyen módszerrel sikerült idáig eljutni a tudatos álmodásban? Nekem meg ennyi sem sikerül sokszor.
2021. jan. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerül, segítenél?
2021. jan. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a reality check segitett, ez masoknak a valaszom,

Neked pedig az, hogy igen, nem szabad annyira felizgulni, es sokszor a hirtelen mozdulatok (fej gyors forgatasa, tekintet gyors forgatasa, eleinte futas) ami felebreszthet.


Plusz egy tipp kezdoknek:

Sokszor onnan jovok ra, hogy almodom, hogy a szamok amiket latok valtozik, telon nem birom felhivni a mentot pl mert a 104 atvaltozik mas szamma, hiaba nyomok 4est 7est ir, ilyesmi. A falakat sokszor be tudom rugalmasan nyomni a kezemmel.


24/F

2021. jan. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Stabilizálni kell az álmot, ès mivel tudatodra èbredtèl higgadja le. Izgatott lesz az ember ès ez egy kezdeti fázis, mèg szokatlan az èlmèny.

Ne vágj bele azonnal az isten üzemmòdba csak szemlèlődj.

Èlesìtsd a kèpet ugy hogy a szemeid elè rakod a kèt tenyered. Kb az arcodtòl 10-15 centire ès mond hogy tisztúljon ki az álom.


Keress csoportokat a közössègin. Ott vannak rutinos álmodòk, segìtenek majd.

Sok sikert.

2021. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Próbáld magad lenyugtatni. Igen, sikerült, de az igazi dicsőség az álom megtartása. Ha érzed, hogy kezd "szétesni", akkor lassan fordulj körbe. Nekem beválik.

Ne próbálj nagy változásokat csinálni - kicsit "sodródj az árral", hogy stabilabb legyen.


Elalvás előtt találd ki, hogy mit szeretnél csinálni, hogy ne ezzel menjen az idő.


Ha új helyre akarsz menni, ne próbáld megváltoztatni, hanem keress egy ajtót (lehet portál is) és azon keresztül közlekedj.

2021. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Meditálj ébren. Alakíts ki egy tudatállapotot, ami felé törekedni kezdesz amikor álmodban tudatodra ébredsz.
2021. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem még a gyerekünk születése előtt ment (nem tudtam hogy ez olyan nagy dolog, mióta megszületett a lányunk azóta egyszer sem álmodtam 😂).

Amikor rájöttem, hogy álmodom mindig úgy alakítottam a történetet ahogy nekem tetszett,de olyan is volt hogy megebredtem és vissza aludtam aztán onnan folytattam ahol abbamaradt (ez ritkán volt). Szerintem ezt gyakorolni kell.Minel többször almodsz így annál rutinosabb leszel és nem ébreszted fel magad.

2021. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9# az első sikerem után èn buszkèlkedtem egy ismerősömnek hogy tudatosan álmodtam.. Nèzett bután ès közölte hogy a világ èletèben igy àlmodott ès álmodik is 😂
2021. jan. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!