Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álom szex?

Tudatos álom szex?

Figyelt kérdés
Van itt olyan tudatos álmodò aki a szexuális oldalát fejlesztette ennek a dolonak? Volt már 2x tudatos álmom gyakorlások után így kíváncsi vagyok meddig fokozhatò.

2021. jan. 25. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A szex az egyik legnehezebb igy sajna, mert erős érzéseket vált ki, izgalmat, az pedig legagyobb ellensége a tudatos álomnak. De ha képes vagy higgadt hidegérrel szexelni, könnyebben összejöhet. Csak akkor mi az értelme?...

Régebben, mikor több időm volt ilyesmire, próbáltam, kevés eredménnyel. Azonban az talán másnál is van úgy, hogy az álombeli szex (sima álom beli) , még sokkal jobb érzés mint a valóságos szex, mert minden testi, leki érzés fokozottabb.

Én valahogy ezeket az álombeli érzeteket szeretném valahogy éberen felidézni, megélni. Ha álomban érzem, csak érezni kéne a valóságban is. Szerintem valahogy át lehetne hozni, ha megvolna a megfelelő gyakorlat hozzá. Ha valaki tud valamit a témában, én is kíváncsi lennék rá.

Amúgy tulajdonságokat is próbálok így "áthozni", az sem könnyű!

2021. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!