Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álom szex?

Tudatos álom szex?

Figyelt kérdés

Ha van valaki aki tudatos álomban jártas azzal szìvesen dumálnèk akár privátban is.

Èrdekelne nèhány dolog főleg szexualitás tèmában.



#álmodás #Szex álomban
2021. febr. 3. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tini koromban foglalkoztam ezzel, akkor még elő tudtam hozni a tudatos álmokat, most már sajnos nem nagyon foglalkozok ezzel a témával. Mi érdekelne?
2021. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Volt már tudatos álmom 2x.gyakorlás után.

Az elèg durva volt de nem jutottam el odâig hogy kitisztìtsam az álmot ès jobban megismerjem a környezetem. Nagyon felpörögtem ès ugye èbredès lett a vège.

Az èrdekelne mennyire realisztikus? Èrzèkelès is megy rendesen?

Pl ha a szexualitás rèszt vesszük, ha álomban tapizok egy csajt az teljeseolyan mint ha a valòságban tapiznám?

2021. febr. 3. 13:21
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Az álmainkban csak olyan dolgokat észlelhetünk, amiket már ismerünk, megtörténtek velünk. Ha te még szűz vagy és sosem érintettél női testet, akkor ott sem fogsz.
2021. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már szűz, igy a tapasztalataim alapján törtènik az álombeli tapasztalás is.

De ahogy olvasgattam a tèmában, sokan a repülèsre kattannak rá. Azt se tudjuk hogy milyen, már mint az eszköz nèlküli repülès. Mèg is eufòrikus tapasztalatokat ìrnak le.

Szerinted akkor minden realisztikusan megèlhető álomban amit a valòságban már tapasztaltam már.?.

2021. febr. 3. 13:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogy ne fixálj a szemed ne állapodjon meg amit szívesen néznél pl. Szőrös szőke nedves vagina. Ha felakasz ébredni, nézz egy pontra. Amit írr előző hülyeség, mert a kollektív tudattalanunk mindent tapasztalat és mindent tud. Nekem 13 évesen szüzen volt egy álmom és persze már tudom miért éreztem azt amit pl amit meleg nedves sunának hittem az álomban, valójában az én péniszem volt vágycseppekkel a gatyámban feszülve.
2021. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Vannak olyan cselekvések, események a tudatos álom során, melyek könnyen felébreszthetik az álmodót. A szexualitás is ezek közé tartozik, mivel egy elég intenzív dolognak minősül. Éppen ezért nem igazán lehetséges még tapasztalattal, gyakorlattal sem. Ha el is jutsz valameddig a dologban, igen, többnyire valóságosnak fogod érezni. Azonban olyan dolgoknak, melyeknek még nem tudod, milyen a tapintása, az agyad nem lesz képes leképezni, milyen valójában érinteni azt.
2021. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5

Mégis mi az a kollektív tudatalatti?

2021. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélem ezt a magömléses álmot és, hogy mi történt valójában. Tehát a nő tesitanárommal történt kb. Akkor 25-28 éves volt és igazi sportos nő. Kézilabda van, ő irányítja , sipol. Én a kispadon ülök. Nem vesz észre és rámült és egyre erősebben nyomódott hozzám, majd éreztem a nedves meleg sunáját és elfreccsentem.



Ami valóban történt, hogy este amikor már megjelent az álmomban a csinos tanárnő, a gyik a gatyában már ébredezett, és nem ő nyomódott a péniszemhez, hanem a péniszem feszült a gatyához.

2021. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Èrtem amit ìrtok, csak az egyikőtök talán ezo oladlròl közelìt a másikòtok pedig tudományos rèszről.

Engem mind a kettő èrdekel szòval köszi! :)

2021. febr. 3. 14:22
 10/14 A kérdező kommentje:
A lucid dream zenèkről mit gondoltok? Segìtheti a tudatosulást?
2021. febr. 3. 14:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!