Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Anyukámmal volt erotikus...

Anyukámmal volt erotikus álmom. Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és azt álmodtam, hogy édesanyámmal leszbiztünk. Azóta folyton erre gondolok és olyan undor fog el mindig, majd' elhányom magam. Hogy tudnám elérni, hogy ne ezen kattogjak? Itt van magam előtt a kép, bármit csinálok eszembe jut.

(Amúgy nem tudom, jó kategóriába raktam-e, ha nem, bocsi)



2021. febr. 13. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Tudatalatti. Meg kell valósítani, addig nem hagy nyugton a gondolat.
2021. febr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Skorpió87 ***** válasza:
95%
Nem Te vagy az egyetlen, aki ilyen dolgokat megálmodik, attól függetlenül, hogy ébren ez eszébe sem jutna. Gondolom mély kötelék van köztetek, jó kapcsolat, valamint a sex is hiányzik Neked, aztán az agyad bekombinálja a dolgokat, én ennek tudtam be anno, ha baromságot álmodtam, nem kell komolyan venni.
2021. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Grimfox ***** válasza:
97%

Az ilyen álmok nem feltétlen valós testi vonzalmat jelentenek. Ha szoros érzelmi kapcsolatban vagy az édesanyáddal, és viszonylag fiatal vagy(úgy 20-25 éves korodig) az ilyesmi inkább nagyon erős, ösztönös szintű érzelmi kötődést jelent. Mivel ösztönös szintű, ezért amikor nem vagy tudatos-értsd alvás közben-keveredhet más ösztönös impulzusokkal. A fajfenntartó ösztön elég könnyen felébred, ha más alap ösztönök is aktívak. Egyszerűen a kettő egyszerre kavarodott fel álmodban. Ha ébren nem fantáziálsz róla, és ezáltal nem fixálod a dolgot, akkor az érzelmi kapcsolatod édesanyáddal, és a szexuális ösztöneid nem kapcsolódnak össze tudattalanul. Az undor sem jó megoldás, mert ez az érzelmi kapcsolatodat rongálhatja. Nehezebben tudsz közel kerülni tőle édesanyádhoz. Próbáld meg úgy értelmezni, hogy két álom keveredett, és elég kellemetlen módon. Nem jelez előre semmit, és nem is jelenti, hogy szexuális devianciád lenne.

Szerintem ez is jó kategória. Időnként itt is vannak, akik rá tudnak tapintani az álmok lényegére. Esetleg még pszichológiában tudnám elképzelni, de ott nagy eséllyel freudi módon értelmeznék, ami nagyon nem lenne jó a jelen érzelmi állapotodnak. Minden esetre ez az álom nem jelenti, hogy tudat alatt vágysz egy ilyen kontaktusra. Szeparáld el. Vágysz szexuális kontaktusra, és vágysz a közeli kapcsolatra édesanyáddal. A kettőt külön szeretnéd, álmodban viszont a két ösztön egyszerre volt aktív. Ennyi történt, és semmi több. Szerintem teljesen nyugodt lehetsz. Peresze, nem jó érzés ébren tudatában lenni egy ilyen álomnak, de ha a fent leírt módon értelmezed, akkor legalább az okát tudod. Ha valamit kielemzel, nem lesz olyan taszító, és nem fogja annyira enni a lelkiismeretedet. (a lelkiismereted okozza a jelenlegi negatív érzéseidet)

2021. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
97%
Hiába is erőltetted,hogy ne gondolj arra mert minél jobban erőltetted annál többet gondolsz rá. Majd elmúlik magától.
2021. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! Mostmár értem, miért álmodtam ekkora badarságot.
2021. febr. 13. 15:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el oszichológushoz és derítsétek ki, mit jelnetett, mit kell megoldanod magadban. Ez az ektemetéses módszer csak arra kesz jó, hogy heti szinten lesznek ilyen álmaid.
2021. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!