Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális hogy ilyeneket álmodok?

Normális hogy ilyeneket álmodok?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran álmodom azt hogy emberek foglyul ejtenek, meg akarnak ölni vagy bántani akarnak, de végül mindig sikerül elmenekülnöm úgy hogy megölöm őket, elég durván és ezt elég részletesen meg is álmodom. Például a legutóbbi álmomban felrobbantottam embereket, vagy egynek az ujjait egyesével levágtam, de ez csak egy álom a sok közül. Van hogy csak magamat kell megvédenem, de sokszor a családom is benne van akiket szintén meg kell védenem. Nagyon gyakoriak ezek az álmok. Ez normális? 17 éves lány vagyok.

2021. febr. 15. 17:17
 1/1 anonim válasza:
100%
Én is szoktam ilyeneket álmodni.Azt olvastam valahol ,hogy ez azt jelenti ,hogy valamit elfojtasz magadban vagy nem dolgoztál fel valamit (pl trauma)
2021. febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!