Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Exemmel álmodtam mit jelenthet?

Exemmel álmodtam mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap éjjel exemmel álmodtam, pontosan azt, hogy fekszünk és beszélgetünk.

Ez mit jelenthet?



2021. febr. 19. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent

Max annyit hogy beszélgetnél vele😂

2021. febr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az esku jo lenne amugy csakhat utal mint a gyász 😃
2021. febr. 19. 08:23
 3/7 kerjoz ***** válasza:
100%
kérdések! ..miota ex ? hogyan váltatok el ? - ebbol kifolyolag milyen a kapcsolat, és h mit érzel valojában még?
2021. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
5 hónapja ex, haraggal, de utána beszéltünk és kibekultunk ez volt 3 hónapja. Nagyon szeretem...
2021. febr. 19. 21:01
 5/7 kerjoz ***** válasza:
ez normális h vele álmodol, az ido fog rajta segiteni, ...el kell fogadnod h vége és tovább lépni, ...biztos lesznek még sok ilyen álmod stb. ,... nekem is voltak ilyen álmaim sot! :D még komolyabbak is
2021. febr. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget! Az ido valoban segit! Szep napot!
2021. febr. 20. 10:01
 7/7 anonim ***** válasza:

ÁLMOSKÖNYV TENYÉRJÓSLÁSOK KÖNYVE

mek.oszk.hu › ...

PDF

Tehát a legrosszabb álom sem jelenthet egyebet, mint azt, hogy még nem léptük ... világháborút, és annak végét pontosan jövendölte. ... írja sárgult könyvében, hogy az éjjeli látásokat, jelenéseket és álmokat a régi álmoskönyveikből ... Útonjáró, ha öregasszonyt lát földdel csókolózni, és ahhoz beszélgetni, forduljon vissza.


Krúdy Gyula álmoskönyv a legjobb.

2021. febr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!