Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő személy az álmaimban?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy-másfél hónapja, hogy először álmodtam vele: akkor egy héten belül háromszor-négyszer zsinórban, aztán egy ideig nagyjából semmi, ma éjjel pedig újra ő volt a főszereplő.

Az illető egy lány, régi osztálytársam, akivel amúgy nagyon jóban voltunk, de csak barátság volt köztünk, semmi több (habár a csajnak szemmel láthatóan bejöttem). Az álmok lényege kivétel nélkül az, hogy közeledünk egymás felé, már-már szexuálisan is.

Ez az egész azért érdekes, mert konkrétan 4 éve találkoztam vele utoljára egy osztálytalálkozón, azelőtt pedig csak suliban, ahonnan immár 9 éve ballagtunk... A még érdekesebb, hogy még csak soha nem is szoktam rá gondolni, anno sem volt a csaj az esetem, mégis valamiért pont vele kezdtem el álmodni mostanában. Mi lehet ennek az oka? Puszta véletlen, vagy van valami üzenete? Ha esetleg lényeges a dolog szempontjából, leírom: nemrégiben szakítottam barátnőmmel egy hosszú kapcsolat után, egyelőre nem akarok újat, viszont még együtt voltunk, amikor elkezdődtek ezek az álmok (nem sokkal később szakítottunk).



2021. febr. 22. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit🙂
2021. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem vagyok szakértő, de lehet tudatalatt te egy olyan lányra vágysz, mint az az osztálytársad volt. Személyiségügyileg esetleg sokkal mélyebb kapcsolatod lehetett vele, mint a barátnőddel.

Az, hogy már szakítás előtt is jelentkeztek ezek az álmok mutathatják azt, hogy te már érezted magadban, hogy valami hiányzik a mostani barátnődből, ami amúgy a régi osztálytársadban megvan.

Én hiszem azt, hogy ha eleget gondolkodunk az álmunk jelentésén, meg tudjuk fejteni, és mivel mi nem ismerjük a teljes sztorit, neked van a legnagyobb esélyed arra, hogy megtudd, mire akart a tudatalattid ezzel utalni. :D

2021. febr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!