Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez tudatos álom lett volna,...

SzamócaPörkölt kérdése:

Ez tudatos álom lett volna, vagy csak tudatos álomról szóló álom?

Figyelt kérdés

Most keltem és friss még az álom.

Szobámban voltam, aztán egyszer csak az ablaknál voltam és észrevettem, hogy az ablak meg a párkány így megnagyobbodik, vagy hogy mondjam és ezt észrevettem, hogy ez álom lehet talán ezért mondtam gyorsan magamban, hogy "tudatos álom, tudatos álom, tudatos álom" kb. háromszor és akkor fura érzést éreztem, mintha nem is tudom kiszállnék a testemtől kicsit olyan. Utána valahogy teszteltem, hogy tényleg az e és próbáltam elrugaszkodni majd akkor repültem is, aztán nem emlékszem, hogy kinyitottam volna az ablakot de már kint voltam és repültem sőt valaki más is ott volt és ő is repült velem és itt megszakadt.

Ez tudatos álom lett volna? Mert nagyon éreztem azt, hogy felszállok és repülni kezdek, meg amikor az ablak nagyobbodott, az valahogy kirántott az álomból, pedig nem annyira valóságos azért.



2021. febr. 23. 05:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg igen, vagy esetleg az volt de kesobb kicsit azert bekavart az agy, az alom.

Grat :)

Ha ilyen fura erzesed van, talasztalatom szerint, az mar tudatossag jele, mert nekem is olyankor furi erzesem van, lehet azert mert nem a fizikalis valosag es mas ott lenni, mint a "testunkben".


24/F

2021. febr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Onnantól hogy tudod hogy álmodsz az már tudatos álom
2021. febr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Nem gyõzöm hangsúlyozni ebben a kategóriában hogy az álmoknak nincs különösebb jelentésük.
2021. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!