Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Léptél-e már interakcióba...

Léptél-e már interakcióba álmaidban idegen állatokkal, mitikus lényekkel?

Figyelt kérdés

Álmaimban (már amennyire emlékszem rájuk) csak látom az idegen állatot (például egy oroszlánt vagy egy majmot), de nem lépek vele interakcióba (nem érintem meg, nem ütöm meg, nem ülök a hátára, nem eszem meg stb).

Mitikus lénnyel egyszer álmodtam, egy sárkányt láttam messze az égen, de megint nem léptem vele interakcióba, nem ültem a hátára, nem vertem meg, ő sem támadott meg engem stb.


Ellenben a macskámmal többször álmodtam már, sokszor megérintettem, megsimogattam az álmaimban is.


Tehát álmodban olyan állattal nem is léphetsz úgymond interakcióba, amivel nem találkoztál a valódi életben?

Vagy van aki meg tudott mondjuk érinteni egy jegesmedvét álmában? Vagy akár ráülni egy sárkány hátára?



2021. febr. 24. 15:50
 1/3 Grimfox ***** válasza:
100%
Igen. Több alkalommal öltem sárkányt álmomban. Egy alkalommal oroszlán alakjában téptem szét foggal, és karmokkal. Ha tudok repülni álmomban, az általában azért van, mer bagoly vagyok. Ha nem is veszem fel a bagoly formáját, úgy repülök, ahogy a bagoly. Persze ennek a kijelentésnek csak álmon belül van értelme. Félig állat, félig ember lények is jelentek már meg álmomban, de általában úgy, hogy vagy állat, vagy ember alakjában szerepeltek, és csak én tudtam róluk, hogy egyszerre emberek, ás állatok is. Arra is volt példa, hogy állatok jelentek meg ember alakjában, de tudtam, hogy állatok. Erre egy konkrét példa az, amikor rókák jelentek meg álmomban emberi alakban. Rémálom formában olyan "állatokat" is láttam már, amiket sehol máshol. Se filmben, se élőben. Eléggé torz, és összeollózott hatást keltettek, és a tulajdonságaik is eléggé eltértek bármitől, amit élőben tapasztalhat az ember.
2021. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor.
2021. febr. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én nem állattal hanem egy nővel találkoztam álmomban azóta is tisztán emlékszem az arcára. Meg is akart fojtani. Sose fogom elfelejteni. Ja és ebben az egészben még az is furcsa hogy mind ez a való világban azaz a mostani világban mamám házában történt mármint valós helyszínen történt az álmom.
2021. febr. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!