Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Többi lent.

Andariell kérdése:

Mit jelent? Többi lent.

Figyelt kérdés
Álmomban utazni készültünk párommal. De mivel nem vittem ki hamar a dolgaimat, ő meg már ideges volt nagyon és beült a kocsiba. De nem egyedül. Csak arra nem emlékszem pontosan hogy az én anyukámmal vagy az övével.(valóságba mi már vettünk közös házat és együtt élünk) de az én szüleim házától indult el. El is ment. Én meg azt hittem hogy viccel vagy valami de nem jött vissza órákig. Dühöngtem és be vittem a házba a holmim.neztem az órám és órák teltek el. Úgy voltam vele hogy lassan odaer majd a szállásra.Leültem egy fotelbe és vártam hogy hívjon vagy valami. Bátyam bejött kérdezte mi lesz ha vissza jön? Mondtam neki hogy meg próbáljuk megbeszélni. Vissza is ért de nem mondott semmit. Láttam rajta hogy nem akar beszélni sem. Így mondtam neki rendben akkor így döntött és pakolok. Leánykori szobámba mentem és elkezdtem pakolni és azon agyaltam hogy hova kellene mennem. Hova fogadnának be. Közben segített nekem pakolni. De nem mondott semmit és én sem.Én meg közben szortiroztam hogy mit vigyek magammal és mit dobjak ki. (valóságba tudom hogy sosem tenne ilyet)

2021. febr. 28. 04:42
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez azt jelenti, hogy ma éjfélig vasárnap lesz. Utána hétfő.
2021. febr. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A türelmetlenebbik, aktív, férfias feled úgy érzi, hogy késésben vagy egy lelki folyamatban, amit szerinte(d) már be kellett volna következzen. Az összepakolás/szortírozás felkészülés erre a folyamatra. A leánykori szobádból költözni ki - ez egy természetes folyamat, ami be kell következzen. Nevezzük például felnőttkornak, amibe belépsz épp. Vagy felnőttebb-kornak.
2021. febr. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ÁLMOSKÖNYV TENYÉRJÓSLÁSOK KÖNYVE

mek.oszk.hu › ...

PDF

Gyönyörű, idegen arcot vízben látni: hosszú életet, nagy szerencsét jelent; ... bizonyos varázslatokban, amelyekkel másoknak rossz álmokat lehet küldeni. ... hogy mindig nekem kellessen megnézni: vajon nem felejtett-e valamit a kocsi ülésén ...


Álomfejtés A-tól Z-ig - Rosta Erzsébet

erzsebetrosta.hu › almok › alomfejtes-a-tol-z-ig

2009. márc. 20. — Ha az álmot látónak az ablakzár látványa marad meg az álmából, ... Álomban, ha valakit csoda ér, bátorságra utal, de jelentése lehet záporeső, és anyagi kár is. ... A pandzsábiak szerint, ha valaki halállal álmodik, az a hosszú élet jele. ... szomszédnéni házába aki itt mellettünk már meghalt és megnéztem


Én a Krúdy Gyula álmoskönyvét szeretem.

2021. márc. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!