Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet hamis pénzt...

Mit jelenthet hamis pénzt találni álomban?

Figyelt kérdés

Álmomban nem volt semmim. Útközben pénzt találtam. Aztán még több pénzt. Később kiderült hogy hamisítottak voltak. De ez a tudat nem zavart egyáltalán. Csak az érdekelt, hogy megvehetek magamnak mindent, ami kell! Úgy néztek ki mint az igaziak, és vásároltam, nem emlékszem hogy mit. Azt hiszem élelmet.

Ha csak hülyeséget akarsz kommentelni, fogd vissza magad, és ne tedd! Tudom hogy nehéz megállni! Csak normális válaszok érdekelnek!



2021. márc. 5. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A lélek számára mi az érték? Ami a világunkban pénz, az álomban hamis pénz. A világi pénzen mégis lehet olyan "ételt" venni, ami táplálja - a lelket. Nézz szét, keress olyan könyveket, amik a lelki életről szólnak.
2021. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy többre vágysz mint amid van és ez anyagi formában jelenik meg. Nekem is volt ilyen álmom csak én nem jutottam el odáig vegyek valamit.
2021. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!