Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha álmomban...

Jiilyyx kérdése:

Mit jelent az ha álmomban több ismeretlen embert is megölök de akiknek valójában a halálukat kívánom nem teszem?

Figyelt kérdés

Ma éjjel azt álmodtam hogy egy tetováló-szalonban vagyok ahol egy kb 18-20 éves srác tetoválta a karom. Egy furcsa mintát rajzolt amit még nem láttam életemben. Csak a felét színezte ki aztán meg befejeztük. Haza jöttem mire ott volt az étkezőnkben ez a srác meg még egy és még két lány. Valamiért mindegyiket leszúrtam egy "nehéz" késsel. (Álmomban is éreztem hogy nehéz) leszúrtam mindegyiket de vér alig folyt. Viszont ott volt a két mostoha tesóm akiket rühellek s nem egyszer eljátszottam a gondolattal hogy eltávoznak sorainkból...de azok csak futkároztak össze-vissza miközben azt kérdezték mit csináltam. Tufjátok azon vinnyogós, nyávogós hangon. Erre én mentem volna utánuk de nem tettem.


Így utólag rájöttem hogy valószínű azért nem öltem meg őket mert hiányoztak volna az anyjuknak...ezért undorítónak tartom magam hogy a többiekkel azt tettem amit. Nem ismertem őket, s a családjukat így ok s érzelmek nélkül megöltem őket. Pedig nem is ők voltak a célpontjaim...



2021. márc. 10. 07:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy az álom vége az volt hogy apámék is haza jöttek de csak valami olyat mondhatott hogy "rossz voltál" vagy hogy "ez rossz dolog (volt)" annyi biztos hogy benne volt a "rossz". De azt a helyzetre és rám is értette.
2021. márc. 10. 07:40
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nagyon sok frusztráció ért téged és ezért álmodsz ilyeneket
2021. márc. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Relaxálj.
2021. márc. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!