Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Évek óta folyamatosan visszaté...

Évek óta folyamatosan visszatérő rémálom. Mit jelenthet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Évekig visszatért ez az álmom amég a szüleimnél laktam. Hetente többször vagy havonta, de mindig előjött. Aztán mikor összeköltöztem párommal kb fél évig nem jött vissza, de most újra folyton előjön lassan minden nap.

Az álmom:

Szüleim tanyájához sétálok az oda vezető földúton. Mikor a kerítéshez érek látom édesanyám a kertben, mellette egy nagy jegesmedvét aludni.

Megijedek és elkezdek kiabálni, hogy meneküljön, erre a medve felkel és megöli édesanyámat. És az álmomban ez teljesen hidegen hagy. Ezután a medve elkezd felém futni és én menekülök előle egészen egy elhagyatott tanyáig aminek felmászok a padlására. Mikor felmegyek megkönnyebbülve esek össze, de mikor jobban körbe nézek látom, hogy a padlás tele van holttestekkel. A látványtól sikítva rontok le a padlásrol egyenesen a medve karmai közé és szörnyű részletességgel élem át a saját halálom...


Szerintetek jelenthet valamit? Vagy csak hülyeség az egész amit évek alatt nem tudtam elfelejteni? (21/L)



2021. márc. 14. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a kapcsolatod a szüleiddel?
2021. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Halottal álmodni esőt jelent. A menekülés pedig azt, hogy este nagyon bekajáltál.
2021. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azt gondold át, milyen a kapcsolatod a szüleiddel, illetve azt, esetleg ezen kívül mi elől menekülnél még a való életben.
2021. márc. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon rossz a kapcsolatom a szüleimmel. Folyton próbálok ezen javítani,de mindig én voltam a felesleges a családban akit nem akartak csak jött és ezt éreztetik is :/
2021. márc. 15. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A medvével szembe kell szállnod. A való életben. Ha még nem vagy önálló, tedd magad azzá.
2021. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Miről beszélsz? A való életben hogy szállna szembe egy medvével? Ide tényleg ennyi dilinyós jár?
2021. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6 A medve az álomban jelkép. Ez az ezo rovat, itt nyilvánvaló ez, ha neked még nem az.
2021. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!