Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, hogy álmomban...

Mit jelenthet, hogy álmomban kígyó voltam és egy másik kígyóval bujdokoltam egy lépcsőn(-ben) egy minket kergető barnamedve előle?

Figyelt kérdés

Végig rohantunk, meg "szaladtunk".

Egy kórházban játszódott és egy másik álmomban pedig nagyon fontos szimbólum volt a fekete hajcsattom. Állandóan nálam volt. Egyébként ebben meg a nővérke elől bújdokoltam, mert hallucináltam és beakart injekciózni, meg lekötözni. Őrültnek titulált és ott volt a szerelmem is. Ő rendben volt, és kekszeket formáztam vele. Tudta, hohy skizofrén vagyok és támogatott mindenben.



2021. márc. 20. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy látszik betett neked a covid. Meg gondolom félsz a pszichés betegségektől is...esetleg a felelősségvállalástól. Kígyó=bűn, gonoszság, szóval lehet, hogy hibáztatod magad valami miatt, de nem mered beismerni, menekülsz előle.

Úgy látod, hogy az egyetlen, akiben megbízhatsz, az a szerelmed és tőle vágysz támogatásra, megerősítésre.

A hajcsatot nem értem.

2021. márc. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Neeem...Tényleg skizofrén vagyok :D

Azt olvastam, hogy a kígyó, mint szimbólum elég sokértemű, ergó pozitívumként is szerepelhet.

Találó a teóriád, mert tényleg menekülök magamban egy be sem ismert hibám elől. Rohadt ügyesen összehoztad! KÖSZÖNÖM

A barátommal kapcsolatban is ☺

A hajcsatt viszont relytély...

2021. márc. 20. 14:01
 3/3 A kérdező kommentje:

*sokértelmű

*rejtély

2021. márc. 20. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!