Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok kb 2 naponta az...

Miért álmodok kb 2 naponta az exemmel?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve hogy nem vagyunk együtt azóta van már másik párom és nagyon szeretem így még nem szerettem senkit. De kb 2 hónapja folyton az exemmel álmodok hogy ott vagyok nála meg ilyenek igazabol semmi extra.

2021. márc. 26. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is mikor a barátnőmmel voltam mindig egy másik lányról álmodtam akit szeretek. Amióta szakítottunk meg egyszer se álmodtam vele.


Másnál is olvastam már ezt a problémát, de úgy tűnik csak akkor jönnek elő ha éppen a pároddal vagytok együtt. Akár tetszenek ezek az álmok akár nem. De nem kell foglalkoznod velük csak hagy történjenek meg és kész. :3

2021. márc. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Még mindig szereted. Fontos, amikor álmodsz, a tudatalattid érvényesül, így hiába mondod magadnak azt már nem szereted - mert valójában igen.
2021. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Lehet lelkiismeretfurdalás is valami miatt, hogy nem érzed a lelked mélyén teljesen tisztának magad a dologban (mármint a szakitás milyenségében), de az is lehet, hogy még mindig érzel iránta valamit.

Elvarratlan szál meg nem hiszem, hogy lehet, de azt neked kell tudnod.

Az alapkérdés viszont az, hogy miért foglalkozol ezzel(akár álmodban is)?

Párod tud róla?

2021. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
57%

Vmi foglalkoztat még vele kapcsolatban.

Mindent kimondtál neki?

Ha esetleg van még benned kérdés, feszültség, akkor javaslom írd ki magadból.

2021. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!