Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? Van egyáltal...

Ez mit jelenthet? Van egyáltalán jelentése?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsoltam (már jó pár éve véget ért), amiben a srác tudom, hogy nagyon szeretett, én viszont nem voltam szerelmes, csak szeretetet éreztem, de emiatt nem is tettem annyit a kapcsolatba, mint ő, sokszor eléggé “leszarom” stílusú voltam vele, amit azóta is bánok. Na mindegy, a lényeg, hogy egyik nap azt álmodtam egy hatalmas házban voltunk többen, és az volt a lényeg hogy egy ember tudott kijutni. A többiekkel nem tudom már, h mi történt de a végén ezzel a fiúval maradtunk és arra emlékszem h addig ütöttem, míg elájult így kijutottam. Aztán mikor kiértem ő kint törölgette a fejet és nem látszott semmi az arcán, de a házban szinte már szettrancsirozva volt az arca és mondogatta közben hogy faj de nem haragszik.

Ez az alom nekem elég zavaros és ijesztő volt. Valaki tudja h mi a fenét jelenthet?

Humor heroldok kíméljenek


2021. márc. 27. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Vissza fog térni az életedbe valamilyen formában
2021. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen az iránta való érzéseid tükrözi az álmod.

A saját érdekedben "áttapostál" rajta (ütötted, hogy kijuss), de közben megbánást is éreztél, viszont valószínűleg ezt te sokkal erőteljesebben élted meg, mint amennyire ez őt valójában megviselte (kint nem látszott az arcán az ütés).

2021. márc. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ebből a szituból csak úgy juthattál ki, hogy a saját érdekedben feláldoztad az ő boldogságát, még ha ehhez kegyetlennek is kellett lenned vele. Az utolsó rész igazából azt szimbolizálja, ahogy te látod őt ebben a helyzetben (vagyis vagy amit az előbb írtam, vagy akár azt is jelentheti, hogy megbocsátottál már magadnak, de ezt te tudhatod).
2021. márc. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!