Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Borzalmas rémálmom volt ma...

Borzalmas rémálmom volt ma este, nemtudom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Este arról almodtam higy egy végtelen hosszú autópályán emberek mennek át, az első embert egy kisbaba húzott ami pórázon volt, aztán elutotte őket egy autó. Utána egy macskát ütött el.

Következő pillanatban arról almodok hogy terhes vagyok mar valószínűleg par hónaposan, veszekedek az előző barátommal stb. Utána felkeltem.

Nagyon osszezavart es teljesen emlékszek minden pillanatra, mit jelenthet?



2021. máj. 1. 21:14
 1/3 anonim válasza:
95%
Egy biztos... ne egyél lefekvés előtt nehezet :) nekem akkor vannak ilyen katyvasz álmaim
2021. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
91%
Semmit nem jelent. Nézz utána az álom definíciójának. Balgaság jeleket keresni benne.
2021. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%

A terhesség és a kisbaba a közös a két jelenetben.

Szerintem ez egy fajta figyelmeztetés, hogy ha a gyerek válik az ember életének egyetlen értelmévé, úgy elveszíti azt, az élet lényegét.

2021. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!