Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom, üzenet? Kérdésed túl...

Álom, üzenet? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés
Hölgyek voltunk, kiöltözve. Mindegyikünknek volt párja. Romantikus volt a hangulat. Aztán mindenkinek fel kellett olvasnia valamit. Mikor rám került a sor, nem tudtam felolvasni. Mert csak számok voltak a ceklin, aminek nem volt értelme. Legalábbis számomra, a többi lánynak sikerült. Nem szóltak semmit, de kiestem a szertartásból, vagy mi volt az. Hátra küldtek. Ekkor hozzám lépett a párom, egy ifjú úr, és azt mondta hogy szégyenbe maradt miattam. De aztán azt mondta hogy tudja hogy más férfi jár az eszemben. Féltékeny hangszínnel. Ez meglepett. Nekem aztán távoznom kellett, mivel kiestem, de volt ott egy csaj, aki felügyelt. És ő azt mondta nekem, hogy MUTASD MEG NEKIK HOGY KI VAGY! És tanácsot is adott hogy ne szégyenben távozzak, hanem méltóságteljesen. Aztán ahogy kiléptem,az ajtón, hirtelen öröm és felszabadultság fogott el. Voltak golyók a lépcsőn, amikre szándékosan ráléptem és simán leértem a hosszú lépcsőn. Ezt a többi lány nem tudta megtenni, csak én. A csaj egyébként azt tanácsolta hogy tetessem magam, hogy félek egyedül kilépni az ajtón. Hogy akkor majd megengedik hogy a párommal távozzak, aki hozzám volt beosztva. De végül nem úgy történt.

2021. máj. 6. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelési kényszer a társadalmi elvárásoknak (kiöltözés, formalitások).

Legalábbis ez jut eszembe az álmodról. Ha nem vagy olyan, mint a többiek (csak te nem tudtad elolvasni, amit elvártak), attól félsz, hogy nem fognak befogadni (szertartás). A felügyelő csaj pedig elég konkrét utalást is adott erre: mutasd meg, aki vagy, ne szégyelld, hogy más vagy, mint a többiek. Ezután be is bizonyítod, hogy te miben vagy jó, egyedi.

A romantikus hangulat talán azt jelentheti, hogy te amúgy kellemesen érzed magad egy ilyen korlátozott rendszerben, ugyanakkor az egyéni szabadságot nem tudod megélni.

Az utolsó rész pedig a tettetéssel kapcsolatban maga a védekezés az ítéletekkel szemben, hogy meghunyászkodással próbálod elnyerni az emberek szimpátiáját.

2021. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2021. máj. 7. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!