Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Emiatt miért kezdtem el sírni?

Emiatt miért kezdtem el sírni?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor álmodok olyat hogy elkések valahonnét, mert még össze kell készülődnöm valahova.

A maiban Anyukámmal megbeszéltük hogy moziba megyünk, és azt mondta hogy megvár a mozi előtt de valamiért sokáig készülődtem és várnia kellett előtte. Amikor felébredtem elkezdtem sírni, de nem tudom miért hiszen csak egy álom volt.


Nem tudom hogy ez mennyire kapcsolódhat hozzá de mostanában apukámmal az egész családnak nem a legjobb a kapcsolata. Anyukám szerintem válni akar de nem hinném hogy egyedül menne neki. És nem akarom hogy baja legyen.


2021. máj. 7. 06:21
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Aggódsz anyukád miatt ezért pityeregtél álmodba.
2021. máj. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt anyukáddal beszéld meg nyugodtan, ő biztosan segíteni fog, nem az a legjobb ötlet, hogy egy felnőtteknek szóló oldalon kérsz tanácsot.

Vagy ha anyukáddal nem szeretnéd akkor a nagyszüleiddel.

2021. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!