Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki tud az álmom megfejtésé...

Valaki tud az álmom megfejtésében segíteni?

Figyelt kérdés

Mindig azokról az emberekről szoktam álmodni akik a multamban voltak (legtöbbször nem utálom őket, nem halottak) a helyszín is mindig régi és ugyanaz (volt iskolám,nagyon nagyon rossz emlékek kötnek oda) Sétálgatok a volt iskolámban és egyszer csak mindig meglátom azt a személyt/személyeket akiktől ott megváltam. Soha nem kapok tőlük jó mondatokat hanem vagy nem figyelnek rám vagy azt mondják mennyire csalódtak bennem és hogy lehetek ilyen. Arról nem is beszélve hogy volt már olyan hogy emiatt bűntudattal keltem fel vagy reggel sírtam egyet. Hozzáteszem ezek a személyek soha nem mondanának ilyet nekem.

Helyesírásért bocsi



2021. jún. 14. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Semmit nem jelentenek az álmok.
2021. jún. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Elsőnek alapvetően igaza van.

Ha ettől eltérő válaszra vársz, ha valamit bele szeretnél magyarázni, akkor tetesd át a kérdést az Ezotéria kategóriába, ott megmondják neked amit hallani akarsz.

Meg az ellenkezőjét is.

2021. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Az elnyomott, gyerekkori sérelmeid törhetnek felszínre, amik valószínűleg a mai napig hatással vannak az étedre.


Szerintem ezek az érzések önbizalomhiányból fakadhatnak, ha mondjuk a suliban sokat bántottak.

Az, hogy olyan ember próbál téged bántani, aki amúgy nem tenne ilyet, arra utalhat, hogy azoknak is kényszeresen próbálsz megfelelni, akik amúgy elfogadnak téged, nincs bajuk veled alapjáraton, csak te érzed azt, hogy nem vagy elég jó, félsz attól, hogy valamit elrontasz, és nem fognak értékesnek tartani, nem fognak szeretni.

2021. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!