Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy került le rólam a nadrágo...

Hogy került le rólam a nadrágom éjszaka?

Figyelt kérdés

Arra emlékszem hogy este pisiltem 11 kor már nagyon álmos voltam lefekudtem aludni. Elaludtam reggel felebredtem és bugyi volt csak rajtam. A nadrágom az ágy mellett volt 🤣

Ha éjszaka levettem volna én arra emlékeznek. Nem értem.

Lany vagyok 19 éves.


2021. jún. 29. 11:29
 1/9 anonim válasza:
92%
Na jó, lebuktam, én voltam, de ne aggódj, neked is jó volt.
2021. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A gatyamanó levette
2021. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történnek olyanok éjjel hogy nem emlékszem utána hogy én voltam, de 1000% hogy én voltam, meg barátnőm is reggel mesél olyanokat amire egyáltalán nem emlékszem, fordítva meg én is neki, szintén nem emlékszik. Előfordul hogy az agy nem eléggé kapcsol be ahhoz hogy emlékezzünk arra az 1-2 momentumra amit kómásan teszünk az éjjel közepén.
2021. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Furcsa, nekem volt olyan hogy takaró nélkül aludtam (az ágy egyik oldalán volt a takaró amúgy), reggelre meg rajtam volt. :D
2021. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Félálomban még nem kapcsol be a memória, és jó pár dolgot meg tudsz csinálni.

A betakaródzás alap dolog, csak készítsd oda a takarót magad mellé.


Amúgy, ha én lettem volna, azt onnan tudnád, hogy bugyi se lett volna rajtad reggelre.

2021. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Majd akkor aggodalmaskodj amikor 9 honap mulva szulod a babát mert megdugott egy démon
2021. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Én egyszer osztálykiránduláson leégtem és úgy aludtam el, hogy volt rajtam póló, de fordítva feküdtem az ágyon hason és a többiekkel dumálgattunk. Ez az utsó emlékem. Reggel rendesen feküdtem az ágyamban, hanyat és nem volt rajtam póló🤣 számomra egy örök rejtély
2021. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már én is jártam pont ugyanígy! 😀 Mai napig nem tudom mi történhetett, de szerintem valószínű, hogy akkor állunkban vehettük le. Másképp hogy? 😁
2021. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Párom a zokniját szokta levenni az éjszaka közepén, de nem emlékszik rá sosem. (Van, hogy csak az egyik lábáról.. :D)

Volt olyan is, hogy a póló került le rólam, de akkor épp egyedül aludtam, és semmire nem emlékszem belőle, de tuti, hogy melegem volt :)

2021. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!