Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halott nagymama,temető,madár?

Halott nagymama,temető,madár?

Figyelt kérdés
A halott nagymamámmal álmodtam. Azt álmodtam,hogy a halott nagypapámhoz mentünk ki a temetőbe (akit az életben már nem ismertem sajnos). Az úton a mama a szülinapjáról beszélt nekem. A temetőben egy magas dombra másztunk fel és a tetején ott volt a papa sírja amin egy nimfapapagáj ült. Minden egyes alkalommal mikor kimentünk ott volt. Azt mondta a mama,hogy azért mert nagyon szereti a papát. Aztán mondtam a mamának,hogy vigyük haza a papagájt mert nagyon rosszul néz ki, de először nem hallgatott rám. Aztán elkezdtem sírni és akkor a mama megfogta a madarat és beletette egy urnafélébe. Az úton hazafelé folyamatosan kiakart szökni a madár, menekülni akart. Aztán kiszökött és elrepült, mondta a mama hogy megy vissza a papához, de aztán visszafordult és rászállt az ujjamra. Ennyi volt az álom.. Szerintetek mit jelenthet?
2021. júl. 20. 06:25
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Semmit.
2021. júl. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Az én értelmezésem szerint a papagáj (ami a való életben beszélni tud, titokat őriz, stb) utalhat papáddal kapcsolatos emlékekre, történetekre, amit mamádtól szívesen meghallgatnál, de ő annyira nem szívesen beszél ezekről (az urnába zárja a madarat). Szerintem mamádon érzel valami furcsát, mintha a rossz emlékekről/érzéseiről nem akarna beszélni (rosszul néz ki a papagáj), titkolja őket.

Az, hogy a madár az ujjadra szállt, azt jelképezheti, hogy úgy érzed, neked jogod lenne ezekről a dolgokról tudni.

2021. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, most olvastam, hogy mamád már nem él. Ez nem változtat az álom jelentésén, az érzéseiden, hogy kíváncsi lennél ezekre a történtekre.
2021. júl. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!