Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit álmodtatok ma éjjel?

Mit álmodtatok ma éjjel?

Figyelt kérdés
Én négy különféle dologot is, de most próbálom részletesen összeszedni az emlékeimet.

2021. aug. 3. 10:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Fura, de kaptam egy új papucsot.
2021. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy mennem kellett másnap orvoshoz és valamiért találkoztam az egyik exemmel elötte lévő nap,és tőle mentem és elkísért, és felszalltunk a buszra és utána valami ismeretlen helyen tett le minket a busz aztán ő valamiért panikba esett hogy nem ismeri a helyet és kilökött az úttestre és majdnem elütöttek..aztan felkeltem xd de nem értem miért volt benne ez az exem az álmomban, nem is hiányzik pedig
2021. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Azt hogy a sivatagban sétálgattam egy fehér kabátos, tudós nővel. Nagy, fekete, kő oszlopokat kerestünk és megvizsgáltuk mik azok. Furcsa jelek voltak a kőbe vésve. Aztán megjelentek szovjet katonák ( vagyis a szőrme sapkábó, és a piros csillagos kabátjukból gondolom), és ledöntötték az oszlopokat tankkal, minket meg elfogtak. Aztán felébredtem
2021. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Hogy ABBA koncerten vagyok...
2021. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Tegnap meg azt álmodtam hogy benne vagyok a MAMMA MIA filmben
2021. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Egy tanyán megb*szta a sarkam egy kutya, volt egy seb rajta, es abbol folyt ki a kutya sperma. Ne kérdezzétek. Én sem értem. Nálam hülyébb álmai senkinek sincsenek szerintem
2021. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el, megint kilyukadt az alsógatyám.
2021. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!