Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent lóval álmodni?

Mit jelent lóval álmodni?

Figyelt kérdés

Tegnap lóval álmodtam.

Sosem álmodtam még lóval sőt aznap nem is gondolkodtam róla, se néztem képeket se semmi olyan ami miatt ez játszódna le.

Álmomban az én lovam volt, és kb semmi különös nem volt, csak egy ló álomkép.

Fogalmam sincs, hogy nőstény vagy hím volt e.

Barna színű volt.

Általánosságban a ló mit szimbolizál, jelent?

Álomkönyvben a lóhoz nincs semmi írva, konkrétan a ló állathoz, lófelszerelésekhez persze van...



2021. aug. 24. 03:48
 1/10 anonim válasza:
40%
nekn is volt egy viszatero lovas almom es nyugtalanul ebredtem utana ,egy ismerosom szerint a ordogot szimbolizalja
2021. aug. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában a szabadság és erő szimbóluma. Én például rendszeresen álmodok lovakkal, mivel az életem részei, ezért nem fordítok ennek külön figyelmet. Nem mindegy milyen barna, lehetett sárga is, az se mindegy csikó, mén vagy kanca. Szóval így kevés mondható meg.

Igazából én a helyedben olvasnék utána, lehet van jelentősége, lehet nincs. Kiskorodban ha szerettél volna lovat, lehet amiatt is.

2021. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Patkó által betört halánték miatti halált. Már persze, ha valaki olvasta "a kőszívűt".
2021. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Összenyálazott fekete zakót - ha valakinek a gyermeke lovasversenyeken indul.
2021. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3.fogalmam sincs mit jelent ez.
2021. aug. 24. 17:23
 6/10 A kérdező kommentje:
pont az a fura hogy sosem rajongtam a lovakért, untam a lovas filmeket is, lovardában csak a suli miatt voltam de nem nyűgözött le, ezer éve volt mellesleg..kiskoromban se akartam lovat inkább macskát de ezért is érdeklődtem mert nulla közöm van a lovakhoz álmomban mégis megjelent egy :D
2021. aug. 24. 17:34
 7/10 anonim ***** válasza:
meglehet szexuálisan élénkedsz/-nél?
2021. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7.egyáltalán nem..
2021. aug. 24. 21:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, az sajnálatos, de ne add fel a reményt. :) Egyél fehérjedús ételeket. meg cinket.
2021. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9.ez hogy jött most az álomhoz? XD
2021. aug. 24. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!