Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez hogy történhetett? Az...

Ez hogy történhetett? Az álombeli fajdalom atjott a valosagba?

Figyelt kérdés
Egy eleg hulye almom volt. Anyukam ocsarolt engem, hogy csunya vagyok. A mamam szinten egyetértett vele, plusz hogy ereztesse, megfogta a kezem es hozzá nyomta a kezem a kalyhahoz hogy egjen es fajjon. Arra ébredtem fel hogy faj ahol eg az almomban. Mikor felébredtem ott volt az egesi hely a kezemen. Hogy történhetett ez?

2021. szept. 13. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetséges módja van:

Első, hogy előbb volt a fájdalom (pl elnyomtad a kezed alvás közben, stb) és abból alakult ki az álom.

Másik: biztos hallottál már arról, hogy hipnózis alatt az alany érzi a fájdalmat, amit belé hipnotizálnak, sőt, látszódhat rajta a nyoma is. Nos, valami hasonló folyamatok játszódhatnak le az ilyen álmok során is.

Amúgy gondolom, vannak problémáid a szüleiddel.

2021. szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszt. Erdekesnek talalom.


Persze, nem igazan szerettek sosem. Plusz magammal is van bajom

2021. szept. 13. 18:36
 3/5 anonim válasza:

Nagyon érdekes amit irtál, főleg az égési seb.

Én egyszer azt álmodtam hogy anyám le akar szúrni és belém is szúrta a kést, én is éreztem.

Amit az első írt hogy bele hipnotizqljak a fajdalmat veled is ez lehetett, de azt hogy ott volt a helye a kezedwn azt nem ertem

2021. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a stigmákra emlékeztet engem. Elvileg nagyon erős önhipnózissal is ki lehet váltani testi tüneteket.
2021. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, a stigmák is hasonlo elven működnek.

Az álmodban történteket annyira valóságosnak élhetted meg,hogy a tested is produkálta a tüneteket. Persze lehet, hogy ez ennél sokkal bonyolultabb valojában.

2021. szept. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!