Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez eléggé fura, de az az...

Ez eléggé fura, de az az érzésem hogy ugyanazt álmodom négy másik emberrel, és néha teljesül a való életben is. Miért van?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy tavaly visszatérő álmom volt sötétségben egy sárga valami.


Nem rég kiderült hogy az az új album szimbóluma.


Majd álmodtam néha olyat is hogy egy stúdióban vagyok és velük beszélgetek.


Pár nap múlva regisztráltak Tik Tokra és felraktak egy videót, amiben körbemutogatják az épületet, amit még nem láttam. Csak álmomban. De tök ugyanolyan volt.


A végén megmutatták magukat is. UGYANAZ A RUHA VOLT RAJTUK!


És a hajuk is így van fésülve.


De így eleve össze szoktunk futni álmunkban.


Ott ismernek, de nem hiszem hogy a való életben ismernének, mert én magyar vagyok, ők svédek.


És nem tudom hogy emlékeznek e rám.


Egyre többet álmodunk együtt.


És szeretnek (barátilag) az álmomban. Én is nagyon szeretem őket.


Nem tudom hogy a való életben megismernének e. De nagyon érdekel hogy ez így eleve hogy van.



2021. szept. 28. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg fel keresni őket ha sikerül akkor meg tudod.
2021. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy Tik Tokon hogy látják a kommentemet több millió közül. Nagyon fel szeretném keresni őket, de nem tudom hogy hogyan. Te mire tippelsz? Hogyan lehet ez?
2021. szept. 28. 16:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Amit a kérdésben említettem
2021. szept. 28. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom én sem.

De ugyan azt javaslom mint#1


Velem itt volt valaki akivel ugyan abban az álomvilágban álmodtunk de ennyi. Kibeszeltuk és szevasz.

Emiatt elképzelhető, hogy ők is láttak ott.

2021. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hm...én is álmodtam már többször idegenek által átélt dolgokat. Mintha velem és a családommal történne, de közben idegenekkel történik meg. Sajnos általában ezek merényletek vagy tragediàk. Néha a nagyon közeli jövőben valósulnak meg. Pl. 3 órával korábban megálmodtam a Charlie Hebdo elleni merényletet hajnali 5-kor. Úgy remegtem a félelemtől, majdnem felkeltettem a férjem. Mivel nem nézek híreket, pár nap múlva értesültem róla és akkor kerestem rá neten és vert le a víz, mert felismertem az álmomat, ráadásul rájöttem, hogy 3 órával előtte álmodtam. A másik álmomban fura módon pedig múltat álmodtam meg fél évvel később. A Kemerovoi mozitüzet. Jelképes álmok ezek, de nagyon egyértelműek. A mozituzes álmomban színházat láttam és nem volt benne tűz, csak hirtelen sötét lett és orkán támadt, az emberek térdre estek, én is, a testemmel akartam védeni a kislányomat és ami nagyon konkrét volt, sorban megmutatta az álmom a két szárnyú ajtókat, fekete sáv futott körbe a szemem láttára a széleken és közepén, almombol felebredve is azt éreztem, azt akarta jelezni, hogy zárva vannak az ajtók. Sorra mutatta az álmom a terem összes ajtaját, egyesével, ahogy fut rajtuk végig a fekete sáv....Akkor is úgy remegtem, mint a kocsonya ébredés után. Aztán egy hónap múlva tűzvédelmi oktatáson elmesélték az esetet és azonnal beugrott az àlmom és akkor kerestem rà a neten. Állítólag ilyenkor a kollektív tudatra kapcsolódik rá az ember. És mintha az idő is megszűnne, nem lenne múlt vagy jövő...A te àlmod kellemesebbnek tűnik. Talán egyének tudatával is össze lehet kapcsolódni. Nekem volt olyan is, hogy a kolléganőm sírt álmomban és másnap kiderült, hogy meghalt a kutyája.
2021. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy az ABBA is látott engem?
2021. okt. 3. 18:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!