Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit álmodtatok utoljára?

Mit álmodtatok utoljára?

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Fogalmam sincs, nem emlékszem.
2021. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Egy reszeg (orult kinezetu) hajlektalan ejszaka ordibalva uldozott a kornyeken engem es a ket kutyamat, akik kozul egyik porazon volt, masik szabadon.



Nehany napja, az esti setanal, egy bolond hajlektalan allt le az ut masik oldalan a saroknal, es ordibalt magyarul, de erthetetlenul egy szot... a semminek. Senki nem volt vele, es teljesen reszeg volt. Mi a masik oldalon, a parkos reszen voltunk, de sajnos csak kb 30 meter valasztott el. Amikor elkezdett kvazi sajat maganak ordibalni, mikozben mondhatni rangatozott, olyan fura volt a mozgasa reszegen, de minden gond nelkul allt es jart is, na abban a pillanatban eredtem futasnak es rohantam haza a kutyaval (csak az egyikuk volt velem), attol felve, nehogy meglasson es nekem rohanjon. Fraszt hozta ram, nem csoda, hogy almomban is ez nyuzott. Xd

2021. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
87%
Én azt álmodtam, hogy egy sorozatgyilkos vagyok és mindenkit kinyírtam. Ezután elmentem a KFC-ben zabálni. Xd
2021. okt. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Én ma reggelre egy tinderen megismert randi partneremmel álmodtam (majdnem lett belőle vmi, de pár hónap ismerkedés után mást valasztott). Álmomban újra ramirt tinderen, mint aki beszelgetni, érdeklődni akar, én ertetlenkedve írtam vissza, majd ahogy instagramon is lehet törölni az uziket, eltuntette amit irt, mintha nem is akart volna keresni XD
2021. okt. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én repültem ma, nagyon ritkán fordul elő, de a legjobb dolog.

Egy kézzel felemelve tudtam felszallni és kerestem valamit a levegőből.

2021. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozatot írattam, de csak pár lány volt jelen az osztályból. Egy kis teremben írták, ahol a padló vízből volt, hullámzottak a padok. Kiosztottam a dolgozatot és mindenki puskázni kezdett. Ekkor felébredtem.
2021. okt. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Setálok haza öcsémmel, minecraftos farmokról beszelgetünk közben követ minket Spongyabob és Patrik. Egyszercsak Spongyabob elkezdi mélytorkozni Patrik galaktikus méretű dingerdonger bingerbonger digeridooját amit meglehetősen zavaró körülménynek ítéltünk meg, majd továbbálltunk.
2021. okt. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
az osztályommal jöttünk haza vonattal, és sminket (alapozó, korrektor, arcpirosító) adtam az egyik srácnak, akit ezért kizártak a diákelnök választásról
2021. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Megláttam egy sült hasábburgonyával teli nejlon zacskót, amit aztán felvettem, kinyitottam és belekóstoltam, de valami nem stimmelt az ízével! Beleszagoltam és büdös is volt, és ahogy elkezdtem nézegetni, megláttam benne egy kis szürke egeret, ami ijedtében elkezdett összevissza szaladgálni a zacskóban a burgonyahasábok között! Aztán össze szorítva a zacskót, lefogtam az egeret, és valahogy sikerült a zacskó szájához igazítanom, ahol aztán kibukkant a feje, mindeközben odanyújtottam a macskának aki örömmel fejezte le!
2021. nov. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
egy csapatversenyben voltam, ahol mindenkire más feladat jutott, és az "undorító" címszavú feladatot a csapatunkból senki nem akarta elvállalni, így hát mondtam, hogy jó, akkor én. nyers fókahúst etettek velem, ami álmomban illegális volt (a valóságban nem tudom, az-e, de én biztos nem ennék), csak senki nem hitte el nekem, hogy az tényleg fóka, amíg ki nem nyitottam a szám, amiben benne volt a félig megrágott/emésztett hús. így hitték csak el, egyébként meg senki nem figyelt rám.
2021. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!