Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha kígyóval...

Mit jelenthet ha kígyóval álmodtam?

Figyelt kérdés
Nem sokra emlékszem belőle annyi hogy egy ilyen piac szerűségen volt az ágyunk és jőtt egy barna bőrű nő assziszem vlmi Indiai származású lehetet de inkább muszlim és odajött és anyámmal veszekedett mert anyám elakart neki adni vlmit és nem tudtak megegyezni és egyszer csak elővett egy kígyót és odarakta az ágyunkra egyszer csak visszatértünk a lakásunkba és ott mászott a kígyó de a nő eltűnt és én kiabáltam anyámnak hogy anya anya ott a kígyó és ő meg nem foglalkozott vele azt mondta nincs ott semmi és laptopozott az ágyban egyébként nincs laptopunk. Na és úgye kígyó mászott mászott és egyszer csak az arcomra mászott és nagyon megijedtem vlhogy leszedtem és eldobtam és én azt hittem hogy eltűnt először de utána lett egy olyan érzésem mintha ott lenne még anyukámnak az egyik barátnője atjött ő neki is elmondtam de ő is azt mondta á nincs ott semmi és én éjjel elkestem keresni de nem találtam viszont a párnám alatt észrevettem hogy van vlmi vagy inkább éreztem. Na és üzenetbe írtunk Vikinek hogy nézze meg mivan alatta és egy sorozat beli szereplő jött el és kiszedte onnan a kígyót a kígyó ilyen zöldes kék volt és csíkok voltak rajta ilyen sötétek na és nem tudom mit csináltunk vele assziszem eldobtuk még annyira emlékszem hogy este a kígyó nyelve még ott volt a takarómba az álmomban.

2021. okt. 22. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, én is sokszor álmodok kígyókkal (pedig nem is taszítanak kimondottan).
2021. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Szexhiány.
2021. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát mindennap maszturbálok szval lehet.
2021. okt. 22. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kígyóval álmodni jelképezi a bennünk lévő félelmet.

Talán van megoldatlan feladatod, esetleg valamiben döntened kellene de bizonytalan vagy.

2021. okt. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2021. okt. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!