Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Bajban lehet az exem? Álmomban...

Bajban lehet az exem? Álmomban láttam őt.Nagyon betegnek látszott,fel volt puffadva az arca és karikásak voltak a szemei.Odamentem hozzá és megöleltem,ő pedig hagyta és azt mondta "jólvan,jólvan". Pedig haragban váltunk el.(41/F)

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem, hogy ez ok lehetne, hogy ismét keresd.
2021. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Figyelj, ha a te lelkiismeretedet ez nyugtatja meg, akkor írj rá egy üzenetet, hogy minden rendben van-e vele. Ha úgyis haragban vagytok, akkor nem lesz ennél rosszabb a helyzet semmiképp, az viszont előfordulhat, hogy kibékültök. Nem feltétlen újrakezdésig, hanem csak annyira, hogy indulat nélkül gondoljatok egymásra.
2021. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
5%

Mikor váltatok szét, mi miatt és azóta lett valakid? Ha nem indiszkrét a kérdés

Persze ha nem akarsz válaszolni nem baj de esetleg privátban is írhatsz ha gondolod

2021. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Elég bonyolult viszony volt,mert nagyon szerettem, de nem tudtam miatta elhagyni a családomat...de a szívem végig az övé volt. Végül nem várt rám tovább és elhagyott,mikor mégis elhagytam mindenkit miatta.

De minden rossznak engem állít be,ő persze nem hibás semmiben. Ja és fél tőlem. Félek is keresni emiatt. Pedig jó lenne békében gondolni egymásra.

2021. nov. 15. 14:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Álmoskönyvekben nem is találtam erre igazán semmit. Talán annyi,hogy én leszek beteg miatta?
2021. nov. 15. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg lehet baj vele és te álmodban vetted az üzenetet. Annyit mindenképp irhatsz eki, hogy mizu, minden rendbevan-e, hogy van?

Ebbök semmi gond nem lehet.

2021. nov. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsi az esélye, hogy a jelen állapotát álmodtad meg.

Sokkal valószínűbb, hogy aggódsz érte, hogy amióta nem beszéltetek, vajon mi történhetett vele. Ezért láttad betegesnek, mert félted őt tudatalatt.

2021. nov. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!