Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Be törtek hozzánk és megölték...

Be törtek hozzánk és megölték anyámat, ezt álmodtam mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Haza jöttünk éppen tesómmal meg én és anyukám. Anya furcsált valamit mert azt mondta, hogy hangokat hall kintről a bérházba, mondta, hogy nézzük meg. Ki néztünk a kukucskálón nem volt ott senki viszont kint a bérházba a villany fel volt kapcsolva. Anya be akarta zárni alul az ajtót de nem kulcsal, csak rá lehet fordítani. Nem tudta, utána kulccsal meg próbálta és nem lehetett egyszerűen mintha a csávó valahogy megszerelte volna. Utána ki szaladtunk tesómmal a konyhába késért anya be zárt minket a szobába. Utána annyit hallunk hogy anya haldoklik. 5:58kor keltem fel most 6:12 van és konkrétan sírva keltem fel úgy féltem. Mit jelent ez??

#furcsa #alom #meg öles
2021. nov. 24. 06:13
 1/4 anonim válasza:
31%
Semmit nem jelent, mert csak egy álom
2021. nov. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Azt jelenti, hogy este túl sok mindent összeettél!
2021. nov. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nézek itt kerek szemekkel, utánna olvasom hogy csak álmodtad....
2021. nov. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

"Betörtek hozzánk és megölték anyámat. Ezt álmodtam, mit jelenthet?"

Helyesírásra figyeljünk már légyszi... Komolytalanná teszi a kérdést.


Lehet nyugtalanul aludtál el, vagy amit a kettes ír, sokat ettél előtte.

2021. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!