Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha az álmomba...

Mit jelenthet ha az álmomba megerőszakolnak?

Figyelt kérdés
Már megnéztem több internetes álomszótárban, de sehol sem találtam ilyen szócikket. Az álom konkrétan az volt, hogy megismertem egy srácot, akivel nem szerettem volna lefeküdni, de valahogyan ő elkapott és civakodás utána földön voltunk és leszorította a csuklóm és kközben dohányzott, a cigit a csuklóm környékén nyomta el rajtam és végig húzta a karomon a csikket és utána megerőszakolt. Elég kellemetlen álom volt :S
2010. szept. 5. 23:19
1 2
 1/12 orsybaba88 ***** válasza:
ez is, mint minden álom, az álmodó által fejthető meg. próbáld meg a saját életedben jelenlévő konfliktusra kivetíteni az álmodat, mert csak általad nyer jelentést. így kívülállóként azt mondanám, h azért álmodtad ezt, mert valójában tetszik a srác, és nem mered bevallani. vagy ez egy szexuális fantáziád. de valószínűleg közelében sem járok az igazságnak:)
2010. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Hogy már nagyon viszket a puncid.
2010. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
hogy jellemeznéd a szexuális életedet?
2010. szept. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Én megerőszakoltam valakit álmomban. Lehet, hogy te voltál?
2010. szept. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
tudatalatti vágy? mármint a pasi és enm az erőszak után.
2010. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Mazochista vagy.
2010. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

belső feszültséget, amiért várod a büntetést. Azért szexuális erőszak a témája, mert ebben a helyzetben vagy a legkiszolgáltatottabb, ekkor "bűnhődhetsz" legjobban magad szerint.

Gondold át, tettél-e olyasmit, ami bánt, amit helytelennek ítélsz, és oldd meg magadban ezt a problémát.

2010. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Egyrészt a félelmed megnyilvánulása hogy megerőszakolnak,másrészt ez egy erotikus álom is ,a kiszolgáltatott helyzet melyben semmi sem rajtad múlik,és nem végződhet máshogy mint nemi aktussal.

Egy fiú kéne neked aki gyengéden "megerőszakol".Nagyon gyengéden.

2010. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De a párom mellett aludtam mikor ezt álmodtam, akivel teljesen kielégítő a szexuális életünk, szóval ezt a vonalat ezért rögtön kizártam :)
2010. szept. 6. 21:40
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kokrétan azt jelenti, hogy ne kéresd magad! A boldogságért tenni is kell!

Vannak férfiak akik bepróbálkoznak nálad, de te direkt nem törödsz velük, hogy ők dolgozzanak a kapcsolatban. Ezért aztán nem lesz belőle semmi. Holott valójában epekedsz azért, hogy végre valamelyikkel boldog lehess. A tanácsom: próbálj meg cselekvő partner lenni a kapcsolataidban és ne másoktól elvárni, hogy a sült galamb a szádba repüljön.

Valóban boldog ugyanis csak akkor leszel ha te megküzdesz egy férfiért.

2010. szept. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!