Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mennyire valóságos ez az...

Mennyire valóságos ez az álom? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Tegnap anyukámnál voltam, és meséltem neki hogy nem tudom miért, de álmomban sokszor teljesen random arcok jelennek meg, akiket nem is ismerek, de csak azok. - Szóval csak maguk az arcok jelennek meg, fekete háttérrel. Anyum erre azt válaszolta, hogy ő is szokott ilyen furcsa dolgokat álmodni, pl jóval születésem előtt azt álmodta, hogy egy nagy épületben álltunk én és anyum, de én már felnőtt voltam (most vagyok 16) és egy vaskorlát mellett, aminek le lehetett nézni a közepébe (mint pl egy bevásárlóközpont), és mondtam neki hogy lejár a szünetem, azután visszamentem dolgozni. Fehér ruha volt rajtam, meg papucs, és angolul beszéltem, miközben egy korház szerű helyen mentem emberek után, akiket terelgettem.

- Ehhez egyébként hozzátenném azt, hogy tervezek kiköltözni kanadába, szóval az angol beszédem miatt sejtem azt, hogy valóságos lehet.


Illetve volt egy másik álma is, szintén születésem előtt. Akkor azt álmodta, hogy én voltam az apukája, és ő tudta hogy valójában az anyám, de nem mondta el, és el akart menni egy buliba, de én meg csak úgy akartam elengedni, hogyha én viszem el őt, és hozom haza.


Ezekben az álmokban látta az arcomat, és az álomban is ugyanaz az arcom volt, mint most a valóságban, tehát jóval a születésem előtt már megálmodott engem, pedig akkor nem is volt terhes, sőt, nem is volt senkije.


Ti mit gondoltok? Ezek alapján lehetséges a lélekvándorlás, vagy esetleg a jövő megálmodása? Vagy más jelentése van ezeknek az álmoknak? Nektek van ilyen sztoritok?

(Illetve amiket én álmodtam, hogy arcokat látok, olyan veletek is volt már?)



2021. dec. 20. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a lélekvándorlás? Én ettől különben sokkal vadabbakat szoktam álmodni, már ha álmodom egyáltalán.
2021. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Most nagyjából mindenki el fogja mondani a saját világnézetéből adódó válaszokat, és kiválogatod?


A szellemi világ nem úgy működik. Lehet, hogy valaki más korábbi életéből látsz emlékeket, és nem a jövőt. Ettől még lehet, hogy téged elvezet oda, hogy önmagát beteljesítő jóslattá váljon. Például tényleg elutazol Kanadába, elmész orvos ápolónak, vagy idősek otthonába segíteni. Akár mert elhiszed, hogy ez a sorsod, akár mert tudat alatt különben is erre vágysz. De mondom, az is lehet, hogy valaki akar mutatni valamit, és ennek vagy a te életedhez van köze, vagy nem közvetlenül, hanem ahhoz, aki így üzent, vagy valami másért van dolgod Kanadában.

2021. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Igen, érdekel mindenki véleménye, de miért válogatnám ki? Szimplán érdekel a téma, hisz azért is írtam ki a posztot. 👀
2021. dec. 20. 17:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajat tapasztalat: Megálmodhatjuk a jövőt. Tűpontosan is akár.

Az arcos sztorihoz: Ugyanez nálam de közvetlenül elalvás előtt. Fekete háttér, es mintha sűrű szürkésfehér füstből lennének az arcok, es jönnek egymas után, mind-mind egy masodperc, es sorban levetítve igy az arcok egymas után illetve átalakulva egymasból ugye? Es a "fekete hatter" bal oldalán latható, kb a kép negyedét max felét foglalja el. Ugye? :)

2021. dec. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyanígy. De egyszerűen nem jövök rá hogy honnan jönnek.
2021. dec. 23. 02:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent tudnunk. Amit meg tudnunk kell, látod, azt úgyis tudatják velünk. Időben. 48/nő vagyok. Te?
2021. dec. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébkent a kórházszerű epület(ek) munkaszerű tevékenységgel, emberekkel, az is megvolt.

Es visszatérő es tudom hogy jósálom (felkészítő álom). Gyere at privire mert nem talalkoztam még hozzam hasonlóan ezeket tapasztalóval.

2021. dec. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!