Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem tudok rendesen...

Miért nem tudok rendesen alvásparalízist átélni?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, hogy rossz meg senkinek nem kívánja senki, hogy átélje stb... Viszont életemben nem éltem át normális alvásparalízist, így szeretném legalább csak egy alkalommal megtapasztalni, hogy milyen is valójában... Eddig a "legdurvább" paralízisem az annyi volt, hogy nem tudtam mozogni 3 másodpercig, majd vége szakadt... Ez egy nap alatt 3 alkalommal megtörtént ugyanígy, pedig el sem aludtam csak kicsit ledőltem pihenni, bal oldalamon feküdtem, még csak nem is a hátamon... De a lényeg, hogy hallucinációim nem voltak, hangokat nem hallottam, csak szimplán pár másodpercig nem tudtam mozogni, és én szeretnék egy olyan paralízist átélni amiben legalább hangokat hallok vagy valamennyire para... Tudom, hogy tök hülye vagyok mert miért akarok magamnak rosszat, de mint említettem, csak kíváncsi vagyok milyen, és szeretném megtapasztalni. Valakinek van valami tippje, hogy hogyan érhetnék el egy normális (nem 3 másodperces semmis) alvásparalízist? Válaszaitokat előre is köszönöm!

18/F



2022. jan. 5. 03:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Alvasparalizisnal nem feltetlen fogsz hallucinalni


Nekem halistennek egyetlen egyszer volt az eletembem, valami szellemalakot hallucinaltam


Se beszelni se mozogni nem tudsz

Szoval ja para

2022. jan. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Grimfox ***** válasza:
100%
Amit átéltél, az nem egészen alvásparalízis, csak az ellazult állapot, amit mély pihenés, elalvás előtt tapasztalsz, vagy közvetlen ébredés után. A paralízis az ébredéskor jelentkezik, és sem a tested, sem az elméd nincs ébren teljesen. Mivel stressz, vagy más piszichés terhelés az oka az igazi bénulásnak, ezért csak hasonló dolgot tudsz átélni(amit eddig is tapasztaltál), magát a valódi paralízist nem. Nem mindenki hajlamos rá, hogy stresszre, szorongásra, lappangó félelemre alvásparalízissel válaszoljon. Én lassan 16 éve vagyok elég erősen stresszbeteg(állandó szorongás, stresszérzet, depresszió), de egyszer sem tapasztaltam ilyet, sem pedig hallucinációt ezekből kifolyólag.
2022. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek jön össze. Ismerek olyanokat, akik sosem élték át. De mivel tizen-huszon évesen a leggyakoribb, még bőven lehet hozzá szerencséd.
2022. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvastam valahol, hogy örökletes is lehet, csak azért is tettem fel a kérdést, mert én szinte mindig későn alszom el, és van, hogy emiatt délutánonként alszom, nem azért, mert nem tudok aludni, hanem mert egyszerűen nem akarok, és van hogy hajnalokig egyik haverommal irogatok, és ő mindig panaszkodik, hogy milyen paralízise volt, nekem meg ennek ellenére sincs... Életem legstresszesebb és legnehezebb időszakában (16 éves koromban, amikor a szüleim között dúlt a háború, majd szétváltak nagy haragban és nekem hordták el a másikat minden sz*rnak) sem éltem át paralízist... Még ilyen enyhét sem, amilyet mostanában. Létezik, hogy egyszerűen így születtem, hogy soha nem fogom átélni?
2022. jan. 5. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj párszor olyan ismerősél aludni, akinek volt.

Gyanítom,hogy a házban is lehet valami ami rásegít, de egy ottalvás nyilván nem elég. Lehet hogy többféle körülmény összejátszása szükséges.

2022. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ma megint volt, de szintén csak 5 másodperces... valahogy úgy érzem, sose fogok átélni rendeset...
2022. jan. 14. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!